اخبار

فرماندار:

70 طرح عمرانی و خدماتی هفته دولت در قروه کلنگ زنی یا بهره برداری می شود

فرماندار قروه گفت: در ایام هفته دولت امسال، 70 طرح سرمایه گذاری، عمرانی، تولیدی، صنعتی و خدماتی در این شهرستان کلنگ زنی شده یا به بهره برداری می رسد.
70 طرح عمرانی و خدماتی هفته دولت در قروه کلنگ زنی یا بهره برداری می شود
پرویز کولانی افزود:در مجموع حدود 300 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی و سایر منابع اعتباری برای اجرای این طرح ها هزینه شده است.
وی افزود: این طرح ها در حوزه های مختلف با هدف تسریع در خدمات رسانی به مردم این شهرستان اجرایی شده و یا عملیات اجرایی آنها در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) آغاز می شود.
کولانی با اشاره به اینکه هفته دولت، هفته تجدید پیوند مسئولان با مردم است، تاکید کرد: مردم با بررسی عملکرد مسئولان و درک مشکلات و توانمندی های دستگاه های اجرایی، بیش از پیش به دولت نزدیک شوند و سعی کنند با همدلی و همراهی با مسئولان دولتی در رفع مشکلات و موانع کمرهمت ببندند و موجبات دلگرمی و اهتمام مسئولان را فراهم کنند.
وی اضافه کرد: از مهمترین ویژگی های نظام اسلامی و وجه تمایز آن با سایر نظام ها این است که از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است و کارگزاران آن، از میان مردم و برای خدمتگزاری به همان مردم تعیین شده اند.
فرماندار قروه با بیان اینکه هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولتمردان به عنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است، گفت: دولت بدون پشتوانه مردمی نمی تواند کارها را انجام بدهد.
کولانی یادآور شد: مسئولان با تاسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر تعالی کشور سربلند جمهوری اسلامی را سرلوحه خود قرار داده‌اند.
وی رشد سرمایه گذاری، وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم را از مهمترین برنامه های دولت در شهرستان قروه دانست و گفت: با بهره برداری از این طرح ها علاوه بر رونق اقتصادی، زمینه اشتغالزایی جوانان نیز فراهم می شود.
دوم تا هشتم شهریور هر سال همزمان با سالروز انفجار دفتر نخست وزیری در سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهیدان محمد علی رجایی رئیس جمهور و محمد جواد باهنر نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته دولت نامگذاری شده است.

بازدید [ 419 ]
برچسب ها