اخبار

همزمان با میلاد سراسر نور حضرت زهرا (سلام الله علیها)

6 سری جهیزه به 12 زوج نیازمند اهدا شد

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س)، به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها شعبه قروه و با حضور فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان قروه ، در مراسمی به تعداد 12 زوج نیازمند جهیزیه اهداء گردید .
6 سری جهیزه به 12 زوج نیازمند اهدا شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، حجت الاسلام حسن بابائیان امام جمعه قروه با تبریک به زوج های جوان و آرزوی سعادت مندی برای این عزیزان ، گفت : کار خیر و نیکو در اسلام و در کلام ائمه اطهار (ع) همواره توصیه شده است و انجام کار خیر بر هر مسلمانی واجب است .

وی از نهاد های حمایتی در خواست کرد که سعی کنند برای خانواده های نیازمند با توجه به استعداد های آنان شغل ایجاد کنند که بتوان خانواده را از فقر نجات داد و از نظر مالی به خودکفایی رسانید .

 

 

مریم احمدی مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها شعبه قروه نیز در این مراسم گفت : این سومین مرحله از اهداء جهیزیه توسط این سازمان خیریه در شهرستان  است که شامل : اجاق گاز ، سرویس تفلون ، سرویس چینی ، فرش ، سرویس خواب و سرویس آشپزخانه است که به همت خیرین تهیه شده و به تعداد 12 زوج نیازمند اهداء شده است.

همچنین در این مراسم از چند خانواده معظم شهید نیز تجلیل شد و فرماندار شهرستان قروه که به عنوان فرزند گرانقدر شهید در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفت ، هدیه خود را به یکی از زوجها اهدا نمود .

 

 

بازدید [ 391 ]
برچسب ها