اخبار

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه :

27 مدرسه در شهرستان قروه نیاز به نوسازی ، بهسازی و تجهیز دارند

در مراسمی به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش 3 کلاس درس به مدرسه دو شیفته ابتدایی شکوفه و رضوی ، الحاق و افتتاح شد .
27 مدرسه در شهرستان قروه نیاز به نوسازی ، بهسازی و تجهیز دارند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه  ، در این مراسم که با حضور فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش و خیرین برگزار شد ابتدا فرماندار قروه با اشاره به خدمات چهل ساله نظام مقدس اسلامی و فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تحصیل و رفع موانع آموزش گفت : در شهرستان قروه کارهای ارزشمندی صورت گرفته ولی ما امروز 27 مدرسه داریم که نیاز به  نوسازی ، بهسازی و تجهیز دارند که نیازمند حمایت مدیران استانی و همت خیرین بزرگوار داریم .

موحد امان اللهی با تبریک هفته شورای آموزش و پرورش ، افزود : باید به تلاش مدیران این 2 مدرسه و خیرین گرانقدر و اولیاء دانش آموزان خداقوت گفت که با حرکت جهادی این 3 کلاس درس را آماده کرده اند که دانش آموزان بتوانند بهتر از امکانات موجود بهره ببرند .

مدیر آموزش و پرورش قروه نیز گفت : این مدرسه 3 کلاسه و سالن ورودی آن به مساحت 112 متر مربع با مشارکت 90 درصدی اولیاء دانش آموزان و خیرین با هزینه 70 میلیون تومان احداث و به بهره برداری رسیده است که مجموع کلاس های این مدرسه را از 10 کلاس به 13 کلاس افزایش داده است و همچنین شهرداری قروه مبلغ 30 میلیون تومان جهت زیرسازی و آسفالت حیاط مدرسه کمک کرده است .

جعفر عبدالملکی افزود : در این دو مدرسه که به صورت شیفتی فعالیت می کند 403 نفر دختر در دبستان شکوفه و 321 نفر در دبستان رضوی مشغول به تحصیل هستند .

در این مراسم از خیرین و خیرین و اولیاء و همچنین معلمین که در ساخت این 3 کلاسه مشارکت داشته اند با اهدای لوح تقدیر شد . 

افتتاح کلاس درس دبستان شکوفه و رضوی

بازدید [ 332 ]