اخبار

در جلسه شورای آموزش و پرورش قروه عنوان شد :

19 مدرسه در قروه سیستم گرمایشی استاندارد ندارند

هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش قروه برگزار شد
19 مدرسه در قروه سیستم گرمایشی استاندارد ندارند

فرماندار قروه در این جلسه با اشاره به حادثه تلخ جان باختن چند دانش آموز در یکی از مدارس زاهدان گفت : ما در مقابل همه دانش آموزان در شهر و روستا مسئول هستیم و باید با بهسازی و یا تجهیز و نوسازی مدارس ، از وقوع این چنین حوادث دلخراشی جلوگیری کرد .

موحد امان الهی افزود : 38 مدرسه در شهرستان قروه مشکل سیستم گرمایشی داشتند که بر اساس برنامه 14 مدرسه آماده بهره برداری و 5 مدرسه نیز در حال اجرا هستند و در سال آینده برای  19 مدرسه دیگر نیز سیستم گرمایشی استاندارد راه اندازی و اجرا می شود .

مدارس روستا های باباگرگر، مسعودآباد، داشکسن، برمه تپه، تکیه سفلی، مجین، امین آباد حیاط کوره، گنداب سفلی، ظله جوب، قاسم آباد، مشیرآباد پنجه، کمره، میمنت آباد، مشیرآباد اوریه، ولی آباد، پیرسلیمان، بالوانه سفلی، کارگاه هنرستان امامت دلبران و راهنمایی بالوانه علیا، ۱۹ مدرسه فاقد سیستم گرمایشی مناسب هستند که امان اللهی به آن ها اشاره کرد.

مدیر آموزش و پرورش قروه نیز در این جلسه عنوان کرد که ۳۵ درصد از مدارس شهرستان تخریبی هستند و باید هرچه سریع تر برای نوسازی این مدارس اقدام شود .

جعفر عبدالملکی گفت : با توجه به اینکه 50 دانش آموز دبیرستان دخترانه هدف موفق شده اند که در کنکور سراسری موفقیت کسب کنند و در دانشگاه های روزانه پذیرش شوند ، این مدرسه رتبه نخست استان را کسب کرده است .

عبدالملکی در خصوص برگزاری جشن تکلیف اظهار داشت: این مراسم در ۲۲ دی ماه برای ۷۰۰ دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی به صورت نمادین اجرا خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش قروه  با اشاره به برگزاری جشن ستارگان ، از کسب ۴۶ رتبه زیر هزار توسط  داوطلبان کنکور در سال ۹۷ خبر داد و گفت: در سال جاری ۲ هزار و ۲۵۲ نفر در کنکور سراسری شرکت داشتند که با موفقیت به دست آمده شهرستان به جایگاه دوم در سطح استان رسید.

وی افزود : در شهرستان قروه ۳۰ دانش آموز برگزیده در المپیادهای نانو، علمی، مسابقات علمی و عملی هنرستان ها و تعداد 60 نفر دبیر و مدیر موفق داریم که باید درجشن ستارگان مورد تقدیر قرار بگیرند . 

هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش

بازدید [ 337 ]