اخبار

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان قروه؛

178 شعبه اخذ رأی برای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان مشخص شده است

178 شعبه اخذ رأی برای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان مشخص شده است

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، تعیین 178 شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان و تأکید بر رصد فضای مجازی و اخبار رسانه های جمعی و تلاش برای مشارکت بالای مردم از جمله موارد مطرح شده در نشست ستاد انتخابات قروه بود.

 

در این نشست فرماندار شهرستان قروه با بیان اینکه مردم یکی از اصلی ترین پشتوانه های نظام هستند، اظهار داشت: مشارکت مردم برای انتخابات مهم است و باید این را بدانیم می توان حرف ها و خواسته های خود را پای صندوق رأی بزنیم.

 

به گفته «حسین الماسی» کمیت و کیفیت در انتخابات اهمیت دارد لذا این دو نباید با یکسری مسایل درگیر شده و از نگاه مردم دور شوند چرا که هردو این موارد می توانند در انتخاب اصلح اثرگذار باشند.

 

در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی قروه از تعیین 178 شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه قروه و دهگلان خبر داد و اظهار داشت: از تعداد 178 شعب، 108 شعبه در شهرستان قروه و 70 شعبه هم در شهرستان دهگلان وجود دارند.

 

«علیرضا عبدی» گفت که از تعداد 108 شعبه در سطح شهرستان قروه 64 شعبه ثابت و 44 شعبه سیار هستند که شامل 17 شعبه در بخش چهاردولی، 12 شعبه در بخش دلبران، 22 شعبه در بخش سریش آباد و در قروه و بخش مرکزی هم 57 شعبه تعیین شده اند.

 

او همچنین از تعداد 30 شعبه ثابت و 40 شعبه سیار از 70 شعبه در شهرستان دهگلان مربوط به دو بخش بلبان آباد و مرکزی دهگلان خبر داد.

 

«عبدی» در ادامه بر رصد فضای مجازی و اخبار رسانه های جمعی تأکید کرد و افزود: بعد از اعلام تأیید و رد صلاحیت ها، باتوجه به مواردی که امکان دارد به صورت اعتراض توسط طرفداران کاندیداهای رد شده صورت گیرد نیاز است موارد بررسی و رصد گردد.

 

 

 

 

انتخابات مجلس یازدهم23 دی ماه

بازدید [ 211 ]