اخبار

فرماندار قروه در کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی ایران:

بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم است

فرماندار قروه گفت:فرش قرمز پیش روی سرمایه گذاران بخصوص در حوزه فرآوری سنگ ​و معدن در شهرستان قروه فراهم است و از سرمایه گذاران حمایت خواهیم کرد.
  بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، پرویز کولانی در کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی ایران افزود:حفظ سرمایه گذاران فعلی و جذب سرمایه گذاران جدید راهگشای رونق اقتصادی شهرستان خواهد بود.

به گفته وی در حالی که امروز منابع دولتی محدود است چاره ای جز رجوع به بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار نداریم تا بدین طریق بتوانیم بخشی از کاستی ها را جبران کنیم.

کولانی سرمایه گذاران را افرادی باشهامت، شجاع و آشنا به درد اجتماع دانست که برای حل مسائل و مشکلات مردم تلاش و سرمایه گذاری می کنند.

وی با بیان اینکه نگاه مردم و بخش اداری به سرمایه گذاری دیدگاه مثبتی نبوده است و این امر باید اصلاح شود افزود: قصد سرمایه گذار چپاول دارایی های منطقه نیست بلکه به دنبال رساندن سود هم به خود و هم به شهرستان است.

فرماندار قروه با بیان اینکه در شهرستان قروه ظرفیت های خوبی به ویژه در بخش گردشگری برای سرمایه گذاری وجود دارد ادامه داد: تا زمانی که زیر ساخت ها در یک منطقه فراهم نباشد سرمایه گذاری معنا پیدا نمی کند.

وی اضافه کرد: علت اصلی به بن بست رسیدن در بسیاری از طرح ها به این دلیل است که همیشه بدون مطالعه کارشناسی و برنامه ریزی صورت می گیرد.

کولانی اظهار کرد:در بخش سرمایه گذاری باید حساسیت ویژه ای داشت چرا که درد جامعه ما درد اشتغال، مسائل معیشتی و اجتماعی است و هر سرمایه‌گذاری که در شهرستان قروه منجر به اشتغال شود مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه با مدیران شهرستان قروه اتمام حجت کرده ام که برای توسعه شهرستان با سرمایه گذاران همکاری لازم را به عمل آورند، افزود: مدیران باید از اختیارات ویژه خود برای تسهیل گری استفاده کنند و خودم برای پیگیری کارها در صورت لزوم در ادارات و استان همراه سرمایه گذاران خواهم بود.

بازدید [ 2525 ]