اخبار

در آستانه چهلمین روز شهادت شهدای مقاومت؛

یادواره شهدا با محوریت شهدای مقاومت در قروه برگزار شد

مراسم یادواره شهدای مقاومت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دبیرستان شاهد شهیده ناهید فاتحی کرجو شهر قروه برگزار شد.
یادواره شهدا با محوریت شهدای مقاومت در قروه برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، فرماندار شهرستان قروه در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه نکاتی را در باره سیره و خصوصیات حضرت فاطمه زهرا (س) بیان کرد و در ادامه با تبریک سالروز چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت : انقلاب ما به رهبری حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و تا به امروز با رهبری مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظما الامام خامنه ای (مد ظله العالی)  با قدرت جشن سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد که هر 2 عزیز تربیت یافته مکتب مادرشان حضرت صدیقه کبری(س) هستند .

 

 

حسین الماسی اظهار داشت : از مهمترین دستاوردهای انقلاب تربیت انسان های بزرگ و تأثیری گذاری همچون قاسم سلیمانی است که تربیت شده مکتب اهل بیت هستند و در راه خدا و در اه دین خدا جانفشانی می کنند.

 

 

وی عنوان کرد: شهید سلیمانی همواره منشاء وحدت در منطقه بود و با شهادت ایشان نیز شاهد اتحاد و همدلی تمامی ایرانیان از طیف ها و احذاب و گروه های مختلف بودیم .

الماسی عنوان کرد : شهید سلیمانی علم و عمل ، حب و بغض و همه زندگی خود را در راه خدا انجام می داد و اینگونه محبوب قلوب ایرانیان شد.

 

 

قرائت شعر، قرائت دلنوشته، اجرای رجز خوانی و سرود در رسای شجاعت و شهامت سردار بزرگ مقاومت و تقدیر از خانواده های شهید از دیگر بخش های این مراسم بود. 

 

 

 

 

.

مراسم یادواره شهدای مقاومت8.11.98

بازدید [ 176 ]