اخبار

همزمان با دهه مبارک فجر ؛

کارگزاری رسمی بیمه تأمین اجتماعی قروه به بهره برداری رسید

دفتر کارگزاری بیمه تأمین اجتماعی شهرستان قروه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان جناب آقای حسین خوش اقبال ، فرماندارشهرستان قروه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد .
کارگزاری رسمی بیمه تأمین اجتماعی قروه به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ،  دفتر کارگزاری بیمه تأمین اجتماعی شهرستان قروه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان جناب آقای حسین خوش اقبال ، فرماندارشهرستان قروه ، فرماندار بیجار ، نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد .

صلاح قریشی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی کردستان گفت : در کل استان کردستان 3 کارگزاری فعال وجود دارند که به مناسبت ایام دهه مبارک فجر 5 کارگزاری در شهرهای مختلف استان افتتاح خواهد شد و تنها کارگزاری بیمه در شهرهای دیواندره و دهگلان نداریم که به کمک مسئولین و حمایت بخش خصوصی این امر نیز در آینده اتفاق خواهد افتاد .

وی عنوان کرد این کارگزاری در راستای اصل 44 قانون اساسی در خصوص برون سپاری خدمات با هزینه ای بالغ بر 160 میلیون تومان  ایجاد شده است و برای 12 نفر نیز اشتغال زایی داشته است .

کارگزاری رسمی بیمه تأمین اجتماعی قروه

بازدید [ 391 ]