اخبار

به مناسبت دهه مبارک فجر؛

چندین پروژه خدماتی در قروه افتتاح و به بهره برداری رسید

همزمان با دهه مبارک فجر چند پروژه گازرسانی و مخابراتی در شهرستان قروه افتتاح و به بهره برداری رسید.
چندین پروژه خدماتی در قروه افتتاح و به بهره برداری رسید

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، به مناسبت دهه فجر چندین طرح خدماتی در شهرستان قروه با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

ابتدا پروژه های مخابراتی با اعتبار یک میلیارد و ۸۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به بهره برداری رسید.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات کردستان مبلغ هزینه های انجام شده در بخش سیستم های مخابراتی را در مجموع به مبلغ ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عنوان کرد و  گفت : این طرح ها شامل دو طرح توسعه اینترنت تلفن ثابت در روستاهای «بهارلو، دیوزند، آقبلاق، یالغوزآغاج و قصلان» به تعداد ۱۹۲ پورت با اعتبار ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نصب و راه اندازی اینترنت پهنای باند بالا به تعداد ۴۸ پورت با اعتبار ۲۰ میلیون تومان می باشد.

 

آزاد حکمت افزود : همچنین در بخش ارتباط سیار دو پروژه نصب و راه اندازی اینترنت پرسرعت نسل چهار در ۴ سایت BTS مراکز «قروه، سریش آباد، دلبران و مالوجه» به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و احداث و راه اندازی سایت BTS در روستای «شیخ جعفر» به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

وی اظهار داشت: مجموع اعتبار هزینه شده برای این بخش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

 

در ادامه پروژه های گازرسانی به ۳ واحد صنعتی به بهره برداری رسید که به گفته شهزاد حنیفی رئیس اداره گاز قروه این پروژه ها با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان با ۴ هزار و ۷۷۸ متر شبکه گذاری و ۳ انشعاب افتتاح شده است .

بازدید [ 118 ]