اخبار

فرماندار قروه:

چرا تعدادی از مدیران از بردن نام رئیس جمهوری و کلمه تدبیر و امید ابا دارند؟

فرماندار قروه گفت: برخی از مدیران از بردن نام رئیس جمهور و کلمه تدبیر و امید ابا دارند در صورتی که حسن روحانی با رای مردم با تنفیذ حکم رهبر معظم انقلاب به مدت چهار سال به عنوان ریاست جمهوری کشور معرفی می شود.
چرا تعدادی از مدیران از بردن نام رئیس جمهوری و کلمه تدبیر و امید ابا دارند؟

پرویز کولانی در نشست شورای اداری و تودیع و معارفه بخشدار چهاردولی افزود:رئیس جمهور از چهره ها و شخصیت های موثر در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده و با تفکر اعتدال و تدبیر نقش ملت ما را در مناسبات بین المللی بسیار برجسته نمود.

به گفته وی مدیران دولت باید همگام با سیاست های دولت در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند  و خدمات نظام را با صدای رسا به مردم گزارش دهند و در این زمینه کم کاری از هیچ مدیری پذیرفته نیست.

کولانی اظهار کرد:یکی از عواملی که نظام را از همه این گزندها حفظ می کند حضور،وحدت و انسجام مردم است.

به گفته وی رهبری های امام راحل و رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب نظام ما را نسبت به سایر نظام ها متفاوت کرده و مسئولان در مقابل این مردم و نظام به عنوان خادم و خدمتگزار مردم مسئولیت دارند.

کولانی نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام از لحاظ سیاسی،جایگاه منطقه ای و جهانی به عنوان یک نظام منحصر به فرد دانست و گفت: نظامی که سال ها و قرن ها آرزوی ملت ایران بوده و در راه تحقق و پیروزی آن جان فشانی های فراوانی صورت گرفته و سختی ها و مرامت های زیادی کشیده شده است.

وی رهبری را محور وحدت در جامعه دانست و افزود: همه این عوامل وحدت،خدمت و تلاش زیر چتر بزرگ و امنی به نام رهبری است که باید قدر این نعمت را بدانیم و این یک معیار حقیقت، مستحکم و محکمی در برابر دشمنان و کسانی که قصد آسیب به نظام دارند

فرماندار قروه گفت:با توجه به مشکلات و تنگناهایی که وجود دارد با تشکیل یک کارگروه میزان مصرف آب، برق و گاز ادارات در پایان تابستان بررسی می شود و اداره ایی که صرفه جویی را رعایت نکند با آن ها برخورد خواهد شد

وی به صرفه جویی در مصرف آب، گاز و برق در ادارات اجرایی تاکید کرد و افزود: نگاه مردم به مسئولان است، چرا که مسئولان در دایره حاکمیت و مسئولیت هستند اگر در صرفه جویی مراعات نکنند مردم نیز بی تفاوت می شوند.

کولانی اضافه کرد: فرماندار قروه با اشاره به اینکه در کمیته برنامه ریزی و اعتبارات عمرانی در سال جاری نگاه ویژه ای به مبحث آب و زیرساخت های شهرک های صنعتی شده است گفت: توجه به زیر ساخت های شهرک های صنعتی زمینه را برای حضور سرمایه گذار و تولید کننده فراهم می کند.

وی افزود: در کمیته برداشت گندم نهادهای دست اندرکار نباید بر کشاورزان سخت بگیرند و ضروری است به دلیل حجم بالای برداشت گندم در سیلوها و مراکز خرید به کشاورزان کمک کنند.

کولانی تکریم ارباب رجوع را خدمت به مردم دانست و گفت: باید نیاز کسانی که به یک اداره مراجعه می کنند و مشکلی دارند، حل شود.

وی افزود: طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی مشارکت همگانی را می طلبد باید با نصب بنر، بروشور و برگزاری جلساتی با بخشداران، دهیاران و شوراها این طرح بزرگ را اطلاع رسانی کرد و هر کوتاهی قابل قبول نیست

بازدید [ 2030 ]