اخبار

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛

پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت به بیان خاطرات خود و همرزمان شهیدشان پرداختند

اولین جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور انقلابیون و رزمندگان گرانقدر دفاع مقدس و با عنوان خاطره گویی برگزار شد.
پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت به بیان خاطرات خود و همرزمان شهیدشان پرداختند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه  ، این مراسم در مصلی مسجد جامع و با حضور فرماندار ، امام جمعه ، نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان ، مسئول بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان ایلام و جمعی از سرداران و رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین حضور چشمگیر مردم انقلابی شهر قروه برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین حسن بابائیان امام جمعه قروه که برگزار کننده مراسم بود در ابتدا با اشاره به خدمات نظام مقدس اسلامی در طول این چهار دهه گفت : رزمندگان و مردم ایران در دوران دفاع مقدس صداقت داشتند که این یکی از رمزهای مهم پیروزی حق بر باطل بود و به دشمن تا دندان مسلح نشان دادیم که قدرت ایمان و اعتقاد ما از تمامی سلاح ها قوی تر است .

محد رضا شرفبیانی از پیشکسوتان دفاع مقدس و مسئول بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان ایلام نیز در سخنانی به فعالیت های انجمن یاد یاران اشاره کرد و گفت : این از برکات خون شهداست و از ویژگی های انقلاب اسلامی که در جشن چهل سالگی انقلاب می بینیم که همه جناح ها و دیدگاه ها و اقوام  و شیعه و سنی در کنار هم با اتحاد حضور دارند .

در ادامه مراسم سرداران و رزمندگان و پیشکسوتان جبهه های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات خود پرداختند . 

خاطره گویی

بازدید [ 335 ]