اخبار

پیام نوروزی فرماندار قروه به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار97

روابط عمومی فرمانداری: «پرویز کولانی» فرماندار قروه فرارسیدن نوروز باستانی 1397 را به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان قروه تبریک گفت.
پیام نوروزی فرماندار قروه به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار97

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«يا مقلب القلوب و الابصار  يا مدبر الليل والنهار يا محول الحول والا حوال   حول حالنا الي احسن الحال»

حلول سال نو  در قدوم بهار، یادآور تحول شگرف در اندیشه و ضمیر انسانهایی است که تحول و دگرگونی طبیعت را با انقلاب درونی خویش پیوند زده و در نسیم باد نوروزی ،سرسبزی و طراوت درونی خود را به هفت سین سلامت،سعادت و سربلندی سرزمینشان گره می زنند.با فرا رسیدن بهار طبیعت،صحنه جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد و با رویش سبز دوباره طبیعت،گلهای امید به زندگی را به ارمغان می آورد.

اینک در آستانه بهار دیگر از خدای زیباییها  مدد می جویم که در سال جدید با شور و نشاط اجتماعی در پرتو توسعه و پیشرفت ملی  در گستره ایران اسلامی  و آرزوهای مردم و خدمتگزاران صدیق آنان که همانا سرافرازی کشور است محقق گردد.

اینجانب یاد، نام و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این خطه را گرامی داشته وفرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز را به همه ی مردم شهرستان قروه  صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت،حلول سال نو ،عیدباستانی نوروز 97و بهار پر طراوت را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است تبریک گفته ،از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را مسئلت می نمایم.

بازدید [ 943 ]
برچسب ها