اخبار

پیام تبریک فرماندار قروه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر

بسم الله الرحمن الرحیم ​ ​ وَالفَجر ولیالٍ عَشر ​ ​ ایام الله دهه مبارک فجر در حالی با یاد شهدا و گرامیداشت خاطرات حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز می شود که ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار دارد و به نگینی در میان کشورهای جهان تبدیل شده است. ​
پیام تبریک فرماندار قروه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر
 

 

هم اکنون ایران اسلامی در مقطع خاصی از تاریخ و تحولات جهانی و منطقه ای قرار دارد و این موقعیت سرنوشت ساز باعث شده تا ایام الله دهه مبارک فجر امسال از اهمیت بسیاری برخوردار باشد و این مهم ایجاب می کند که واقعیت ها، ریشه ها و آثار گوناگون انقلاب در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بیش از گذشته تبیین شود تا بتوانیم با برنامه ریزی حساب شده ارکان انقلاب را تثبیت کنیم.

 

بی تردید راهپیمایی  22 بهمن ماه 96 برگ زرین دیگری در اوراق تاریخ خواهد بود و نمایشی بی مثال از پاسداشت ارزش های دینی ، ملی و مانوری با شکوه از اقتدار و همبستگی مردم ایران اسلامی و مردم این شهرستان رقم خواهد خورد.

 

اینجانب به عنوان نماینده دولت در شهرستان قروه ، سی و نهمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به حضور ملت شریف ایران، به ویژه مردم شهید پرور شهرستان قروه که نقش به سزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کردند تبریک عرض نموده  و از درگاه ایزد منان توفيقات روزافزون را در خدمتگزاري به اين ملت شريف و غيورخواستارم.

بازدید [ 761 ]
برچسب ها