اخبار

قروه؛

پیام تبریک فرماندار شهرستان قروه به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر

حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی فرار رسیدن روز جهانی کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمت کش وخانواده های معزز آنان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان قروه به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، متن این پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگ کار، تلاش و جهاد برای عمران و آبادی مرز و‌ بوم و اعتلای ایران اسلامی به دست کارگران و زحمت کشان عرصه تولید، موید جانفشانی و از خودگذشتگی این قشر است که باید قدردان و قدرشناس زحمات آنان بود.

نامگذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان جهش تولید نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند و در حقیقت این مهم زمانی به مرحله عمل و تحقق در می‌آید که جامعه بزرگ و پرتلاش کارگری با حمایت همه جانبه دولت و مردم برای پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان کمر همت ببندند.

 

در هفته کار و کارگر باید از  مقام رفیع و عظیم کارگران و  خدمات صادقانه و بی دریغ این قشر شریف، مؤمن و صبور تشکر کرد و از آنان در همه زمینه ها حمایت کرد.

لذا ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد، سختکوش و پرتلاش شهرستان و با ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری  تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب با نام جهش تولید نامگذاری شده است،  شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.

حسین الماسی- فرماندار شهرستان قروه

بازدید [ 172 ]
برچسب ها