اخبار

فرماندار شهرستان قروه ؛

پشتوانه ما در این کشور مردم و اعتباری است که مراجع عظام تقلید و شخص مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در بین مردم دارند

همایش طلایه داران تبلیغ با محوریت توجیه مبلغان اعزامی در کنار تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان قروه در آستانه فرارسیدن ماه رمضان برگزار شد .
پشتوانه ما در این کشور مردم و اعتباری است که مراجع عظام تقلید و شخص مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در بین مردم دارند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، حجت الاسلام علی محسن منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه در همایش طلایه داران تبلیغ رمضان 1440 ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن ماه رمضان گفت: ان شاء الله تبیین گام دوم انقلاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی است توسط شما مبلغین و مبلغات مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: لازم است طلاب و روحانیون عزیز به هر نقطه ای که اعزام می شوند، به تشریح منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی به صورت دقیق و درست بپردازند و این مسئله امسال در ماه مبارک رمضان در دستورکار است.

حجت الاسلام بابائین امام جمعه شهرستان قروه در این همایش گفت: روحانیون جهادگرانند چراکه می توانستن در همه مشاغل ورود کنند ولی همه را رها کرده و سرباز امام زمان (عج) شده اند و امروز وظیفه روحانیون پرداختن به واقعیت ها است.

حجت الاسلام شیرمهد استاد حوزه و دانشگاه و مدرس کارگاه های تبین گام دوم انقلاب اسلامی نیز در همایش طلایه داران تبلیغ ماه رمضان این شهرستان گفت: بیانیه گام دوم منبعث از روح بزرگ و تجربه عظیم و معرفت عمیق مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب یک منشور راهبردی است، گفت: تعبیر: گام دوم انقلاب اسلامی تعبیر دقیقی است و باید دانست که شخصی که گام اول را برداشته است، در صدد گام دوم خواهد بود و کسی که گام بر می دارد باید هدف داشته باشد و لذا انقلاب و بیانیه هدفی دارد.

در ادامه این همایش مهندس امان اللهی فرماندار شهرستان قروه نیز گفت: وضعیت اقتصادی امروز و معیشت سخت مردم و در برخی موارد سوء مدیریت و تحریم ها آرامش و امید را می طلبد و مبلغین دینی در تزریق امید و آرامش در جامعه نقش مهمی دارند و با تقویت وحدت برای از بین بردن تفرقه میبایست طلاب و روحانیون در بحث امید بخشی به مردم نیز تلاش بیشتری کنند .

وی افزود: پشتوانه ما در این کشور علاوه بر اقتدار نظامی که در منطقه و جهان داریم، مردم و اعتباری است که مراجع عظام تقلید و شخص مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در بین مردم دارند.

همایش طلایه داران تبلیغ

بازدید [ 300 ]
برچسب ها