اخبار

با حضور فرماندار قروه و به مناسبت دهه مبارک فجر :

پروژه های فنی و تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی قروه افتتاح و کلنگ زنی شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر 2 پروژه فنی و تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی قروه به بهره برداری رسید و کلنگ مجتمع گلخانه گلهای زینتی نیز بر زمین زده شد.
پروژه های فنی و تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی قروه افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان قروه و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی کردستان دو پروژه فنی و تخصصی مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه افتتاح و یک پروژه تحقیقاتی کلنگ زنی شد.

این پروژه ها شامل افتتاح مرکز مشاوره و آزمایشگاه خاک و بتن و نیز کلنگ زنی پروژه تحقیقاتی پرورش گل های زینتی بودند.
 
 سمیرا دهقانی رییس واحد دانشگاه آزاد اسلامی قروه میزان اعتبار هزینه شده برای این سه پروژه را یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبارات از منابع داخلی دانشگاه بوده که برای آزمایشگاه خاک و بتن مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، برای مرکز مشاوره ۳۰ میلیون تومان و پروژه گل های زینتی هم یک میلیارد تومان هزینه شده است.
 
وی به راه اندازی دبیرخانه مهندسی فرهنگی جوانان در دانشگاه اشاره کرد و افزود: مرکز مشاوره ای که به بهره برداری رسید در همین راستا بوده و به دنبال توجه ویژه به جوانان از همه نظر در قالب بحث های علوم شناختی است.
 
دهقانی همچنین در مورد آزمایشگاه تخصصی خاک و بتن با محوریت قرار دادن خدمات با کیفیت، بیان کرد: این آزمایشگاه که دارای گواهی استاندارد از استان است نمونه های با کیفیتی را با بهره گیری از متخصصان اهل فن ارائه می دهد.
 
وی از افتتاح پروژه تحقیقاتی پرورش گل های زینتی در سال آینده خبر داد و گفت: با این طرح کار در زیست بوم های فناوری به خصوص حوزه سنگ که ویژه منطقه قروه است صورت می گیرد.
 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کردستان:
اجرای طرح های تخصصی باعث ارتقای جامعه می شود
 
محسن پیشوایی علوی در جریان افتتاح پروژه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان قروه به مناسبت دهه فجر، اظهار داشت: تمامی این طرح دو سویه بوده و یک قسمت مربوط به عوامل دانشگاه و بخش دیگر به مردم باز می گردد.
 
به گفته وی اجرای طرح های تخصصی و فنی باعث ارتقای سطح شهر از نظر علمی می شود و در واقع امروزه شهرها را براساس توانایی و قدرت امکانات در کنار نیروی انسانی فعال و خلاق می سنجند.
 
پیشوایی علوی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه آزاد برای مردم، افزود: باید تمامی برنامه ها سیر تکامل خود را ادامه و راه پیشرفت و ترقی را در پیش بگیرند.

پروزه های فنی و تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی قروه افتتاح و کلنگ زنی شد

بازدید [ 303 ]