اخبار

به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور امان اللهی فرماندار قروه

پروژه بهسازی پارک شهید بهشتی با اعتبار 9 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، پروژه بهسازی پارک شهید بهشتی با اعتباری 9 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
پروژه بهسازی پارک شهید بهشتی با اعتبار 9 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر پروژه بهسازی پارک شهید بهشتی قروه به بهره برداری رسید .

موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه ضمن تبریک  چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با تشکر از آقای پروندی شهردار قروه و عوامل اجرایی شهرداری در راستای ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی و افزایش نشاط عمومی، از دستاوردهای شهرداری قروه در زمان مدیریت آقای پروندی تقدیر نمودند.

حسین پروندی شهردار قروه در این مراسم با بیان اینکه در اجرای این پروژه تلاش زیادی صدرت گرفته است اظهار داشت: این پروزه با عنوان پروزه بهسازی پارک شهید بهشتی است که با اعتباری قریب به 9 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: 6 میلیارد ریال از این میزان اعتبار از محل منابع مالی داخلی و 3 میلیارد ریال آن نیز از محل منابع مالی استانی تامین شده است.

شهردار قروه افزود: این پارک در زمینی با فضای 21 هزار متر مربع احداث شده که 7 هزار متر سنگ پیرتاژ و 3 هزار متر قلوه سنگ و دو مجموعه شهر بازی با ارزش 500 میلیون ریال در این محیط نصب شده است.

پروندی بیان داشت: این پارک قبلا حصارکشی شده بود و محل امنی برای معتادین متجاهر بود و خلا امنیتی در این مکان احساس می شد که با تلاش همکاران ما در واحد عمران حصارکشی ان کنار گذاشته شد و محل مناسبی برای خانواده ها ایجاد گردید.

به گفته پروندی هم اکنون در نیمه اول سال خیلی از شهروندان در این محل حضور دارند و پارک شهید بهشتی را به عنوان محل تفریح خود انتخاب کرده اند.

بهسازی پارک شهید بهشتی قروه

بازدید [ 311 ]