اخبار

فرماندار شهرستان قروه:

وحدت و تعامل شورای شهر عاملی برای اعتمادسازی است

فرماندار قروه هدف اصلی شورای شهر را رضایت مردم در کنار توسعه دانست و بر داشتن تعامل و تسهیل برای حضور سرمایه گذار تأکید کرد
وحدت و تعامل شورای شهر عاملی برای اعتمادسازی است

پرویز کولانی در نشست با اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قروه با محوریت بررسی مسایل و مشکلات شهر در کنار انتخاب شهردار جدید، اظهار داشت: در مجموعه شورای شهر آنچه باید مدنظر باشد داشتن تعامل و وحدت است که باعث توسعه و اعتماد سازی می شود.
وی به بررسی روند انتخاب شهردار جدید باتوجه به پارامترهای مدنظر اشاره کرد و گفت: باید برای شهرداری یک گزینه توانمند و فعال انتخاب شود، کسی که با مشکلات مردم آشنا بوده و بتواند در رفع آن ها تلاش کند.
کولانی با بیان اینکه شهرداری مجموعه ای است که باید در تعامل با دیگر ادارات باشد، افزود: برای اجرای کارهای اصولی در شهر باید اختیار عمل به شهردار از طرف شورا داده شود و لازمه این کار هم داشتن تعامل اصولی می باشد.
وی هدف اصلی شورای شهر را رضایتمندی مردم عنوان کرد و بر تقویت ارتباط و تعامل برای توسعه شهرستان تأکید کرد و گفت: تسهیل برای حضور سرمایه گذار و بخش خصوصی در این راستا بسیار مهم می باشد چرا که حضور بخش خصوصی عامل اعتمادسازی بوده و همگن بودن و وحدت میان اعضای شورا بسیار در این حوزه تأثیرگذار است.
کولانی با اشاره به اینکه وحدت پشتوانه ای برای سرمایه گذار است، تصریح کرد: بخش خصوصی به عنوان بازوی کمک رسان در مدیریت شهری به حساب می آید لذا نیاز است که از ظرفیت های موجود از نیروی انسانی تا طبیعی بهره کافی را برد.
به گفته وی برای رسیدن به اهداف ایده آل و استفاده مناسب از تمامی ظرفیت های موجود، نباید ذهن معطوف به شهرستان باشد بلکه نگاه به الگوهای دیگر مناطق هم باشد. 


بازدید [ 822 ]