اخبار

فرماندار قروه:

وجود فاصله بین پرسنل درمانی با اصحاب رسانه ، نوعی ضعف است

جمعی از پرسنل و پرستاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان قروه با فرماندار این شهر ملاقات کردند
وجود فاصله بین پرسنل درمانی با اصحاب رسانه ، نوعی ضعف است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در این دیدار که در دفتر فرماندار قروه برگزار شد ابتدا پرسنل و پرستاران با اشاره به فعالیت 300 نفر پرسنل که 160 نفر آن را پرستاران تشکیل می دهند ، به بیان مشکلات و درخواست های حوزه کاری خود پرداختند .

هزینه 400 میلیون تومانی نگهداری بیمارستان شهید بهشتی قروه ، فرسوده بودن ساختمان و زیر ساختهای بیمارستان ، کمبود فضای سردخانه برای نگهداری افراد متوفی ، استقرار نیروی انتظامی به صورت دائم در بیمارستان برای کنترل امنیت ، تغییر نام بلوار چهارباغ به پرستاران به احترام زحمات پرستاران ، شلوغی و عدم کنترل ترافیکی مسیر ورودی فوریتهای پزشکی 115 و همچنین مسیر دسترسی به بیمارستان ، اختصاص بودجه برای تجهیز و تکمیل کلینیک فوق تخصصی به ویژه راه اندازی آسانسور و ایجاد فضای فرهنگی مناسب در رسانه ها و فضای مجازی برای اعتماد سازی به کادر درمان شهرستان  از جمله موارد مطرح شده و درخواست های عنوان شده پرستاران و پرسنل بود .

فرماندار قروه نیز با تقدیر از زحمات پرسنل و پرستاران و تبریک مجدد روز پرستار به کمبودها و مشکلت بخش بهداشت و درمان شهرستان چه از نظر تجهیزات و فضای فیزیکی و چه از نظر پرسنل و نیروی انسانی اشاره کرد و گفت : شهروندان باید اطلاع داشته باشند که این همه خدمات بهداشتی و درمانی با تلاش پرسنل و پرستاران با وجود این کمبودها انجام می شود .

موحد امان اللهی افزود : عزل و نصب مدیر شبکه بهداشت و درمان به معنای پایان دادن به مشکلات و نیازها نیست و باید امکانات ، تجهیزات و اختیارات کافی و مناسب به مدیر داده شود که بتواند خدمات را به درستی به مردم ارائه کند .

وی عنوان کرد : وجود فاصله بین پرسنل درمانی و پرستاران با اصحاب رسانه برای تشریح خدمات ، خود نوعی ضعف به شمار می اید که باید تقویت شود .

وی با انتقاد به دخالت افراد غیر مختخصص در امور مدیریتی در شبکه بهداشت و درمان از اختصاص اعتبار در حوزه سلامت در سال آینده خبر داد .

دیدار پرسنل شبکه بهداشت با فرماندار

بازدید [ 312 ]