اخبار

فرماندار قروه:

همه آحاد مردم در پدافند غیر عامل نقش دارند

فرماندار قروه گفت: همه آحاد مردم در پدافند غیر عامل نقش دارن و آنچه که در جامعه مغفول مانده و نیازمند فرهنگسازی بیشتر است مستلزم این است مردم دارای آگاهی باشند.
همه آحاد مردم در پدافند غیر عامل نقش دارند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، پرویز کولانی در مدرسه نمونه شهید بهشتی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل افزود: افزایش آگاهی مردم از پدافند غیر عامل از طریق آموزش رسانه های گروهی و اقدامات عملی در سطح مدارس، روستا و شهر برگزار می شود ضروری است.

به گفته وی پدافند غیر عامل به عنوان یکی از موضوعات مهم و از تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در مقابله با بلایای طبیعی و انسانی به عنوان یکی از مسائلی که امروز جامعه بشری را تهدید می کند.

کولانی افزود: بشر امروز نیازمند آموزش است که در این راستا  راهگشا اقدامات پیشگیرانه و حین حوادث بتواند  مدیریت و کنترل کند تلفات آن را در بعد انسانی و مالی کمترین آسیب را ببیند.

وی  با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل در حوزه پروژه های عمرانی و ساخت و ساز و طرح های سرمایه گذاری می تواند یک نقش موثری داشته باشد گفت: ساخت و سازهایی اصولی در داخل شهرها و مقاوم سازی منازل و واحدهای مسکونی در روستاها در برابر زلزله یک پدافند غیرعامل است.

بازدید [ 1134 ]
برچسب ها