اخبار

قروه؛

همایش تجلیل از خیرین و حامیان اکرام ایتام و محسنین برگزار شد

همایش تجلیل از خیرین و حامیان اکرام ایتام و محسنین برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در راستای تکریم و تجلیل از خیرین و حامیان طرح اکرام ایتام و طرح محسنین ، همایشی با حضور فرماندار شهرستان قروه ، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان ، امامان جمعه قروه و تعدادی از مدیران و خیرین در سالن جلسات کانون ولایت کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد .

محمدرسول شیخی‌زاده در همایش تجلیل از خیران و حامیان اکرام ایتام و محسنین در شهرستان قروه با بیان اینکه رشد ۳۰ درصدی کمک های مردمی به نیازمندان از طریق کمیته امداد،  نشان دهنده افزایش اعتماد عمومی به این نهاد است، گفت: این اعتماد با خدمت و کار صادقانه به دست می آید که در این زمینه تامین ۲۸۰ واحد مسکونی و همچنین ایجاد سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان این استان، بخشی از خدمات کمیته امداد کردستان به نیازمندان  در سال جاری است.

 

 

وی ضمن بیان اینکه خیران و حامیان ایتام و محسنین بیش از ۱۱ میلیارد تومان در ۱۱ماهه نخست امسال کمک کرده اند، افزود: خوشبختانه با مشارکت و استقبال خوب نیکوکاران در برنامه های کمیته امداد، این استان از رتبه ۳۱ کشوری به رتبه ۱۳ در زمینه کمک های مردمی ارتقاء پیدا کرده است.

شیخی زاده گفت: هم اکنون ۱۲ هزار حامی که ۷۰ درصد آنها غیر بومی و از استانهای دیگر و ۳۰ درصد هم در این استان هستند از هفت هزار کودک یتیم و محسنین کردستانی حمایت می کنند و به صورت ماهیانه کمک های خود را به حساب این کودکان واریز می کنند.

وی با اشاره به برگزاری جشن درخت آرزوها در اول اسفند ماه امسال در سنندج، گفت: در این مراسم که با مشارکت و حضور خیران برگزار شد بیش از یک میلیارد تومان برای کودکان یتیم و نیازمند جمع آوری شد و به این عزیزان اهدا شد.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از خیرین حامی طرح های اکرام ایتام و محسنین تجلیل به عمل آمد .

 

بازدید [ 358 ]