اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

نگاه راهبردی و استراتژیک لازمه کارآفرینی است .

فرماندار قروه داشتن مهارت و نگاه راهبردی را برای کارآفرینی مهم دانست و بر حرکت با برنامه در راستای اشتغالزایی و بهره گیری از ظرفیت های شهرستان تأکید کرد.
نگاه راهبردی و استراتژیک لازمه کارآفرینی است .
موحد امان اللهی روز یکشنبه در نشست شورای مهارت شهرستان قروه اظهار داشت: امروزه طرح های اشتغالزایی باید همراه با مطالعه و براساس مهارت لازم سنجیده شود و یک نگاه راهبردی و استراتژیک برای ایجاد کارآفرینی داشت.

به گفته وی در شهرستان قروه ظرفیت های خوبی از نظر منابع انسانی و طبیعی وجود دارد و لازم است این پتانسیل ها از بالقوه بودن خارج و به بالفعل رسیدن هدایت شوند.

امان اللهی همچنین حرکت با برنامه را مهم دانست و افزود: هرچه با برنامه منظم حرکت کنیم اشتغال و تولید بدون اشتباه خواهد بود.

وی در ادامه به جنگ روانی ایجاد شده در شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: بیان کاستی ها و ضعف ها خوب است اما نه با هدف ایجاد ناامیدی بلکه باید با قصد اصلاح باشد.

امان اللهی با تأکید بر سیاه نمایی کنونی جامعه، تصریح کرد: وقتی صندوق بین المللی پول، کشور ایران را باتوجه به وضع موجود هجدهمین قدرت اقتصادی دنیا براساس شاخص های لازم می شناسد دیگر این سیاه نمایی ها بی معنا می شود.       

در پایان این نشست دومین همایش انجمن آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با تجلیل از فعالان این عرصه برگزار شد.

بازدید [ 518 ]
برچسب ها