اخبار

قروه؛

نشست هیئت اجرایی ستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان های قروه و دهگلان برگزار شد.

نشست هیئت اجرایی ستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان های قروه و دهگلان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، حسین الماسی بعد از ظهر امروز چهارشنبه در نشست هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان قروه با بیان اینکه انتخابات مهمترین تجلی در هر نظامی است، اظهار داشت: انتخابات بهترین راه برای تغییر رویکردها در کشور و رضایت مردم و تجلی جمهوریت بوده و خواهد بود.

 

 

به گفته وی شهرستان قروه دارای ویژگی های خاصی در ایران است و مردمانی دارد که از ابتدای انقلاب تا کنون وفادارترین مردم به نظام بوده و هستند و این مهم را با مشارکت گسترده خود در انتخابات ثابت کرده اند.

 

 

فرماندار قروه با بیان اینکه انتخابات بهترین راه برای تغییر رویکردها در کشور است از تعیین جایگاه هایی برای تبلیغات کاندیداها با محدودیت های مرتبط و رعایت حقوق شهروندی خبر داد.

 

 وی با بیان اینکه یکی از توانایی های انقلاب تربیت انسان های توانمند بود، پتانسیل های موجود در شهرستان را بی نظیر دانست و عنوان کرد که انسان های شایسته ای هستند که به عرصه نیامده اند اما در میان کاندیداهای فعلی افراد دارای شایستگی دیده می شوند.

 

 

الماسی با تأکید بر برگزاری انتخابات سالم با مشارکت بالا، گفت که در این مدت آموزش هایی لازم به افراد درگیر در انتخابات داده شده و نیاز است تمامی اقلام مدنظر یک روز قبل از انتخابات تحویل داده شوند.

 

 

وی همچنین خطاب به اعضای صندوق گفت که باید زودتر از همه رأی خود را بدهند و ضمن اینکه این اعضا نباید از خویشاوندان سببی و نسبی باشند.

 

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قروه در ادامه از تعیین جایگاه برای ستاد تبلیغات کاندیداها با محدودیت های مرتبط در راستای رعایت حقوق شهروندی خبر داد و خواستار رعایت قانون توسط کاندیداها و طرفدارانشان شد.

 

 

 

 

 

 

.

بازدید [ 212 ]