اخبار

قروه؛

نشست هماهنگی راهپیمائی یوم الله 22 بهمن برگزار شد.

نشست هماهنگی راهپیمائی یوم الله 22 بهمن برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، فرماندار شهرستان قروه در این نشست ضمن تبریک دهه مبارک فجر و طلوع چهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و تسلیت و تبریک چهلمین روز شهادت سردار رشید سپاه اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی،  عنوان داشت : با توجه به شرایط موجود و تلاش دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران، حضور با شکوه مردم در راهپیمائی 22 بهمن بسیار حائز اهمیت است .

 

 

حسین الماسی افزود:22 بهمن یادآور امام خمینی و رهبریت ایشان بر این مردم برای رقم زدن انقلاب اسلامی است و یادآور روزهای خوش برای این مردم است .

 

 

وی اظهار داشت: 22 بهمن ماه یادآور انسجام وحدت همدلی و یکپارچگی که در این کشور اتفاق افتاد و نابودی رژیمی که 2500 سال عمر داشت را رقم زد.

 

 

به گفته الماسی : استکبار جهانی با تمام قدرت کشور ما را تحریم کرده است ولی ما استقلال و عزت و شرف میهن اسلامی مان را در مورد توجه قرار داده ایم و به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور کشورمان را نمی دهیم و علی رقم این همه تحریم به پیشرفت های بزرگی در عرصه های مختلف دست پیدا کرده ایم به ویژه در بعد نظامی توانسته ایم در منطقه و در تمام دنیا خود را به عنوان یک کشور قدرتمند نظامی معرفی کنیم .

 

 

راهپیمائی با شکوه یوم الله 22 بهمن ماه امسال همزمان با سراسر کشور ساعت 10 صبح از  سه راهی آیت الله طالقانی با حضور باشکوه مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان قروه برگزار می شود.

 

 

 

 

 

.

نشست هماهنگی راهپیمائی یوم الله 22 بهمن 98

بازدید [ 108 ]