اخبار

به منظور تدارک کالا و اقلام مورد نیاز؛

نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار شهرستان قروه برای استقبال از ماه مبارک رمضان برگزار شد

نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار شهرستان قروه برای استقبال از ماه مبارک رمضان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان قروه در این جلسه با تاکید بر این موضوع که در خصوص توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار ، مصرف کننده شهری و روستایی به صورت یکسان مد نظر باشند گفت : تلاش کمیته تنظیم بازار برای مبارزه و حذف فساد در بازار به ویژه در طرح تنظیم بازار و توزیع عادلانه اقلام اساسی است .

موحد امان اللهی افزود : باید در روستاهای پر جمعیت تمهیدات لازم برای توزیع گوشت منجمد و شکر توسط اداره صنعت ، معدن و تجارت با همراهی بخشداران در نظر گرفته شود .

امان اللهی همچنین بر عرضه با کیفیت و رعایت مسائل بهداشتی در تولید شیرینی به ویژه زلوبیا و بامیه در قنادی ها تأکید و از ادارات مرتبط خواست که با در نظر گرفتن سلامت مردم به عنوان اولویت اول بازدید ها و بازرسی ها را از مراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی تشدید کنند .

در ادامه رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قروه گزارشی از فعالیت های ستاد تنظیم بازار در سالهای 97 و 98 ارائه کرد و گفت : از ابتدای سال 98 تا کنون 15 تن گوشت منجمد گوساله جذب و بین 8530 خانوار بر اساس سریال شناسنامه سرپرست خانوار توزیع شده است و 3 تن دیگر نیز در حال جذب است .

علی منتشلو در خصوص شکر نیز اضهار داشت : در این مدت که از سال 98 می گزرد میزان 105 تن شکر جذب و توزیع شده است که از این میزان 40 تن برای صنوف قنادی و گرده پزی ها در حال توزیع است و 25 تن دیگر نیز در حال جذب است .

وی عنوان کرد : در حال جذب 5 تن برنج هستیم که در ایام ماه مبارک توزیع شود و در خصوص مرغ منجمد نیز از 29 اسفند تا کنون 9 تن جذب و بین 1526 خانوار توزیع شده است .

نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار شهرستان قروه برای ماه مبارک رمضان برگزار شد

بازدید [ 337 ]
برچسب ها