اخبار

پس از شمارش کامل آراء

نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان اعلام شد

نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان اعلام شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، بر اساس آمار نهایی از بین نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، آقای پرویز اوسطی با کسب   17196 رأی به بهارستان راه یافت.

 

 

مردم شهرستان های قروه و دهگلان روز دوم اسفند ماه باحضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از بین 15 داوطلب، آقای پرویز اوسطی را انتخاب کردند.

 

 

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه قروه و دهگلان در گفتگو با خبرنگاران با تقدیر از حضور خوب مردم در پای صندوق های أخذ رأی اظهار داشت: 178 شعبه اخذ رأی در دو حوزه انتخاباتی شهرستان قروه و دهگلان در نظر گرفته شد که از این تعداد 70 شعبه در دهگلان و 108 شعبه در قروه قرار داشت.

 

 

حسین الماسی با تقدیر از همکاری های هیئت اجرایی انتخابات، هیئت نظارت انتخابات ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و جماعات و نهادهای انقلابی ادامه داد: در شهرستان قروه ما یک انتخابات بسیار سالم و در کمال امنیت را برگزار کردیم و هیئت های نظارتی و بازرسی نیز از اکثر شعبه ها بازدید نمودند و رضایت کاملی از نحوه برگزاری انتخابات داشتند.

 

به گفته رئیس ستاد انتخابات شهرستان قروه در این دوره از انتخابات مجلس از مجموع آرای مأخوذه به تعداد 73 هزار و 162 رأی، تعداد 67 هزار و 59 رأی صحیح و 6 هزار و 103 رأی باطله به صندوق اخذ رأی رفته است.

 

 

حسین الماسی با اعلام آمار نهایی رأی های اخذ شده، اظهار داشت: «پرویز اوسطی»  با  تعداد 17 هزار و 196 رأی موفق شد با کسب بیشترین درصد آمار موفق شد به عنوان نماینده مجلس یازدهم وارد بهارستان شود.

 

 

او همچنین از 13 هزار و 450 رأی به نام «حبیب اله محمدی تلوار»،10 هزار و 456 رأی به نام «محمدقربان کیانی»، 7 هزار و 887 رأی به نام «محمد خالدیان» خبر داد.

 

 

الماسی در ادامه آرای کسب شده توسط «هادی عبدالملکی» را 3 هزار و 478 رأی، «فاطمه فرهادی» را 3 هزار و 182 رأی، «مرتضی جوانمردی» را 3 هزار و 98 رأی، «برزو سهرابی نور» با هزار و 902 رأی و «حسین مفاخری» با هزار و 546 رأی دانست.

 

 

مطابق گفته های رئیس ستاد انتخابات قروه در ادامه «خالد رضایی» دارای هزار  و 440 رأی، «هوشنگ بختیار» دارای هزار و 205 رأی، «مسعود مفاخری» با 995 رأی، «فتح اله پناهی» با 678 رأی، «مجتبی رضایی» با 299 رأی و «فردین محمدی» با 247 رأی در ردیف های بعدی قرار گرفته اند.  

 

 

حسین الماسی گفت که درصد مشارکت مردم شهرستان قروه و دهگلان 48 درصد بوده و مشارکت مردم شهرستان قروه هم با 51 درصد صورت گرفته است.   

 

 

او میزان مشارکت در دوره قبل را 72 درصد اعلام کرد .

 

 

 

 

بازدید [ 854 ]