اخبار

فرماندار قروه:

مهم ترین اولویت کاری،خدمت بی منت و توسعه همه جانبه قروه است

فرماندار قروه گفت: مهم ترین سیاست های کاری در 2 محور خدمت بی منت،خالصانه به مردم به ویژه مستضعفین و محرمین و توسعه همه جانبه در زمینه عمرانی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و غیره عنوان کرد.
مهم ترین اولویت کاری،خدمت بی منت و توسعه همه جانبه قروه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،موحد امان اللهی در نشست شورای اداری با محوریت تجلیل و معارفه فرماندار قروه در کانون امام خمینی(ره) قروه افزود: با توجه به اینکه شهرستان قروه دارای پتانسیل مناسبی از نظر ذخایر معدنی، کشاورزی و نیروی انسانی تحصیلکرده دارد با تعامل، همکاری و همفکری مدیران و نخبگان و افراد توانمند برای توسعه و آبادانی شهرستان و رفع مشکلات قدم بر می دارم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه زبان گویای مردم هستند افزود: آن ها باید هر گونه انتقاد سازنده مسئولان را بیان کنند چرا که این امر امحال بروز فساد در ادارات را کاهش می دهد.

امان اللهی گفت:عهد می بندم که خدمتگزار صادق و خالصی برای مردم باشم و چارچوب قانون را جز دستورات کار خود قرار می دهم.

در پایان این مراسم موحد امان اللهی به عنوان فرماندار جدید قروه معرفی و از تلاش های پرویز کولانی که پیش تر عهده دار این سمت بود، قدردانی شد.

امان اللهی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت اجرایی است و مسئولیت های معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سنندج، بخشداری موچش و گزینش استانداری در کارانه ی خود دارد.

بازدید [ 688 ]
برچسب ها