اخبار

فرماندار شهرستان قروه ؛

من وام دار هیچ جریان سیاسی نیستم و نخواهم بود و تلاش می کنم که شرمنده شهدا و مردم نشوم

نشست هم اندیشی فرماندار و ائمه جمعه شهرستان قروه برگزار شد .
من وام دار هیچ جریان سیاسی  نیستم و نخواهم بود و تلاش می کنم که شرمنده شهدا و مردم نشوم

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در این جلسه فرماندار قروه بر لزوم تعامل و همفکری بین مجموعه  دولت با روحانیون به ویژه ائمه جمعه ، تأکید کرد و گفت : برای معرفی و ارائه توضیح در خصوص خدمات و دستاوردهای دولت و ادرات باید از ظرفیت تریبون های نماز جمعه و مساجد بهره برد چرا که تشریح خدمات دستگاه های ادارای موجب دلگرمی و امید بخشی به مردم و جامعه می شود .

موحد امان اللهی با اشاره به اینکه در سمت فرمانداری قروه در راستای خدمت به مردم تلاش می کند ، افزود : من خود را وام دار هیچ جریان و جناح سیاسی نمیدانم و نخواهم بود و برسر این اعتقاد خواهم بود و تمام تلاش من این است که شرمنده خودن شهدای والامقام و مردم شریف این شهرستان نشوم .

در ادامه فرماندار قروه با تشریح برخی اقدامات و خدمات انجام شده در طول این 11 ماه گفت : تلاش می کنیم در سال جدید با برنامه و منسجم برای خدمت به مردم و نظام مقدس اسلامی حرکت کنیم .

 

 

امام جمعه قروه نیز در این جلسه گفت : ارتباط  دولت با ائمه جمعه که تریبون را در اختیار دارند ، نیازمند ارتباط و همفکری  و تبادل اطلاعات است و ما به عنوان ائمه جمعه بر اساس منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) مؤظف به نقد منصفانه و دفاع جانانه از دولت هستیم .

حجت الاسلام حسن بابائیان با اشاره به تغیرات مثبتی که در طول 11 ماه حضور فرماندار در شهرستان  رخ داده است ، افزود : تریبون نماز جمعه خواستگاه بیان مشکلات مردم است و مردم انتظار دارند که مسائل و مشکلاتشتان توسط  امامان جمعه مطرح شود .

وی همچنین پیشنهاد داد که به صورت هفتگی اقداماتی که نیاز است مردم از آنها مطلع شوند در اختیار ائمه جمعه قرار بگیرد و به ویژه اطلاعاتی که موب دلگرمی مردم و امید بخشی به آنان می شود .

 

 

حاج ماموستا ملا هاشم نوری امام جمعه اهل سنت قروه نیز در این جلسه گفت : تلاش می کنیم که دغدغه ها و خواسته ها و مشکلات مردم را مطرح کنیم و در راستای آگاهی بخش به مردم به ویژه تشریح دستاوردها و خدمات ادارات و سازمان های انقلابی به مردم تلاش نمائیم .

حاج آقا حسین پناهی امام جمعه دزج نیز در این جلسه از اهمیت تشکیل این نشست های هم اندیشی برای تبادل نظر و ارائه اطلاعات ، سخن گفت .

حاج آقا عبادی امام جمعه دلبران نیز گفت : انتظار داریم فرماندار شهرستان قروه به عنوان نماینده عالی دولت ، حضورشان در نماز های جمعه  بخش های شهرستان  را بیشتر کنند . 

بازدید [ 401 ]
برچسب ها