اخبار

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:

مسئولان در راستای رضایتمندی مردم تلاش کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: 72 درصد مردم استان به دولت تدبیر و امید رای دادند و لازم است مسئولان در راستای رضایتمندی مردم تلاش کنند.
مسئولان در راستای رضایتمندی مردم تلاش کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،حسین خوش اقبال عصر روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قروه اظهار کرد: فرماندار نماینده عالی دولت است و مدیران شهرستان باید در راستای خدمتگزاری بیشتر به مردم با فرماندار همکاری و همراهی کنند.

وی افزود: مدیران که مسئولیت و سیاست های دولت و جایگاه دولت را پذیرفتند حامی نظام و ارزش های انقلاب و دولت باشند و دفاع از اقدامات دولت و نظام وظیفه تک تک مسئولان است.

خوش اقبال با بیان اینکه مردم به عنوان صاحبان ولی نعمت نظام هستند و باید با مردم با روی گشاده از آن ها تکریم کرد اظهار کرد: مدیریت جدید شهرستان نیاز به مشارکت مدیران دارد تا با بیان راهکار در راستای حل معضلات با توجه به استعداد شهرستان در بخش های مختلف اقتصادی از لحاظ معدن، کشاورزی و دامداری برای توسعه شهرستان قدم بردارد.

امام جمعه اهل سنت قروه نیز گفت: مسئولان تلاشگر نظام جمهوری اسلامی از همه سرمایه گرنمایه خود برای ارتقای مملکت و توسعه شهرستان دریغ نمی کنند.

ماموستا هاشم نوری افزود: با توجه به اینکه شهرستان قروه دارای مذاهب و قومیت متفاوت است باید فرماندار و مدیران در راستای وحدت این شهرستان همانند دوره های گذشته قدم بردارند.

وی با تاکید بر اهمیت نامگذاری شعار سال حمایت از کالای داخلی اظهار کرد: بسیاری از تولیدات داخلی تعطیل شده است و با حمایت و جایگزین کردن کالاهای ایرانی می توان از خرید کالاهای چینی جلوگیری کرد.

در پایان مراسم از زحمات پرویز کولانی قدردانی شد و موحد امان اللهی به عنوان فرماندار جدید شهرستان قروه معرفی شد.

بازدید [ 631 ]
برچسب ها