اخبار

قروه؛

مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

چهل و یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و گسترده مردم غیور قروه برگزارشد، جشنی که مملو از شور و نشاط نسل جدید انقلاب بود.
مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تصاویری از امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و همچنین شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شور و اشتیاق فراوان در این راهپیمایی حضور یافتند تا در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل(ره) تجدید میثاق کنند و بیعت دوباره با مقام معظم رهبری داشته باشند.

 

 

نسل جدیدی که همراه و همگام با جوانان دهه ۵۰ در این مراسم حضور یافتند تا به جهانیان نشان دهند و بفهمانند تا زمانی که این ملت در صحنه هستند، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بی پشتوانه نمی ماند.

 

 

زنان و دختران همچون گذشته پا به پای مردان حضوری گسترده در این راهپیمایی داشتند، مادران به همراه فرزندان خود در این مراسم شرکت کردند تا به جهانیان نشان دهند که زنان ایرانی همچنان نسبت به انقلاب و حفظ آرمان های آن متعهد بوده و همواره برای دفاع ازدستاورهای انقلاب در صف نخست ایستاده اند.

 

 

مراسم چهل و یکمین سالگرد فجر انقلاب شکوهمند اسلامی که ساعت ۱۰ صبح روز (سه شنبه) از سه راهی آیت الله طالقانی آغاز شده بود با سخنرانی حجت‌الاسلام احمد حاتمیان مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان و قرائت قطعنامه 22 بهمن در میدان شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی این شهر به پایان رسید .

 

 

 

 

 

 

.

راهپیمایی ۲۲ بهمن 98

بازدید [ 180 ]