اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

مردم با حضور حماسی در راهپیمائی 22 بهمن ماه امسال نیز ناکامی دشمنان انقلاب را فریاد می زنند

فرماندار شهرستان قروه از مردم متدین و انقلابی این شهرستان برای حضور در راهپیمائی 22 بهمن همزمان با سراسر میهن اسلامی ، دعوت کرد.
مردم با حضور حماسی در راهپیمائی 22 بهمن ماه  امسال نیز ناکامی دشمنان انقلاب را فریاد می زنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار قروه با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : اینک که در طلیعه دهه پنجم انقلاب هستیم، انشاالله سرزنده و بانشاط و پویاتر و با اقتدار راه خود را ادامه خواهیم داد و با حضور در راهپیمائی روز 22 بهمن امسال باشکوه تر از سال های گذشته تجدید پیمان می کنیم با آرمان های والای امام راحل (ره) و شهدای والا مقام نظام مقدس اسلامی و همچنین عهدی دوباره می بندیم در حمایت از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظما الامام خامنه ای (مد ظله العالی) و به دشمن نشان می دهیم که ما پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم ماند .

 

موحد امان اللهی افزود : راهپیمائی مردم انقلابی شهرستان قروه همزمان با سراسر کشور رأس ساعت 10 صبح از سه راهی آیت الله طالقانی آغاز و تا میدان اتحاد شهر قروه ادامه خواهد داشت .

 

فرماندار قروه همچنین عنوان کرد : سخنران مراسم با شکوه 22 بهمن ماه امسال در شهر قروه سردار سرتیپ دوم علی آزادی فرمانده محترم نیروی انتظامی استان کردستان می باشد .

 

امان اللهی اظهار داشت : در شهر های سریش آباد ، دلبران و دزج و همچنین روستاهای پر جمعیت نیز شاهد برگزاری راهپیمائی مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان قروه خواهیم بود .

بازدید [ 336 ]