اخبار

همزمان با دهه مبارک فجر؛

مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهر دزج طرح شهید بهنام محمدی برگزار شد

مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهر دزج طرح شهید بهنام محمدی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، امام جمعه قروه در این مراسم که با حضور حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه ، حجت الاسلام والمسلمین اسعد حسین پناهی امام جمعه شهر دزج و جمعی از مسئولین شهرستانی حضور داشتند،  با اشاره به سخنی از حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند « شهدا شاهدان روزگارند» گفت: قدرت این کشور و این انقلاب از فداکاری و جانفشانی شهدا نشات گرفته است و قدرت اسلام ریشه در خون شهدا داردو همه ما باید قدردان خون شهدا باشیم.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین عابدین رستمی افزود: در آستانه ورود به چهل و دو سالگی انقلاب هستیم، انقلابی که در دنیا نمونه ندارد و در ابتدای حیات خود با قدرت ادامه می دهد و پیش می رود.

 

 

وی عنوان داشت: امروزه جهان استکبار به هیچ وجه اقتدار و عزمت مسلمانان را نمی پذیرد و با استقلال یک کشور اسلامی مانند ایران مخالف است و محور مقاومت با پیروی از فرمان حضرت امام (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در مقابل استکبار جهانی و کشور های مستکبر با قدرت می ایستد .

 

 

حجت الاسلام رستمی ادامه داد: وظیفه همه ما این است که تلاش کنیم انقلابی باشیم و در تراز انقلاب اسلامی رفتار کنیم و با توکل به خدا و اعتقاد به ائمه اطهار به ویژه ولی عصر (عج) بتوانیم نیروهای انقلابی تربیت کنیم .

 

 

امام جمعه قروه با اشاره به 2 حماسه پیش رو نیز اظهار داشت: حضور حداکثری در راهپیمائی دشمن شکن 22 بهمن مهر تأییدی دوباره بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خاری دشمنان این کشور است و حماسه ای دیگر نیز داریم که در 2 اسفند در پای صندوق های رأی باید با اقتدار حضور داشته باشیم و دقت کنیم که نماینده ای را انتخاب کنیم که در تراز انقلاب اسلامی باشد،عصاره و چکیده فضائل ملت باشد، انقلابی باشد و بتواند دو وظیفه اصلی خود یعنی قانون گذاری و نظارت را به درستی انجام دهد.

 

 

اجرای سرود همگانی، مداحی در رسای شهدای والامقام، قرائت دل نوشته اجرای سرود ای شهید و اهدای جوائز به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان از جمله بخش های مختلف این مراسم بود.

 

 

 

 

 

 

.

مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهر دزج طرح شهید بهنام محمدی برگزار شد

بازدید [ 136 ]