اخبار

قروه ؛

مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر (12 لغایت 19 اردیبهشت ) برگزار شد

همزمان با هفته هلال احمر همایش تجلیل از امدادگران،جوانان،داوطلبان و مربیان سرخ پوش جمعیت هلال احمر شهرستان قروه با حضور موحد امان اللهی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان قروه و تنی چند از مسئولین برگزار شد .
مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر  (12 لغایت 19 اردیبهشت ) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، فرماندار شهرستان قروه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان ،هفته هلال احمر را به سرخپوشان جمعیت هلال احمر تبریک گفت و از رؤسای ادارات به خاطر حضور در کنار امدادگران سختکوش تشکر کرد.

موحد امان اللهی خطاب به امدادگران و نجاتگران افزود: کار شما کار بسیار مهم و ارزشمندی است و در حوزه امداد و نجات و حوادث غیر مترقبه است که اهمیت کار شما مشخص می شود .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قروه نیز در این مراسم گفت: موفقیت های کسب شده جمعیت هلال احمر شهرستان قروه که مایه افتخار و مباهات برای جمعیت هلال احمر شهرستان می باشد حاصل فعالیت های شبانه روزی داوطلبان عزیز است .

اقبال سالمی ، اعزام کاروان سلامت به روستای پیرباباعلی ، افتتاح کانون جوانان طلاب در حوزه علمیه خواهران سریش آباد ، کوهپیمائی به ارتفاعات بدر و پریشان ، غبار روبی مزار مطهر شهدا به ویژه شهدای امدادگر ، برگزاری جشنواره غذاهای سنتی ، دیدار پرسنل و اعضاء با فرماندار و امام جمعه قروه ، حضور فرماندار در پایگاه امداد جاده ای گنجی و تقدیر از 8 نفر از اعضای فعال را از برنامه های اجرا شده در هفته هلال احمر عنوان کرد .

در پایان مراسم ضمن تجلیل از استاد هادی غروی مدرس بین المللی امداد و نجات که از شهر مقدس مشهد در این مراسم حضور داشتند ، از 57 نفر از اعضای برتر در حوزه های مختلف امداد،جوانان و داوطلبان تجلیل بعمل آورد.

مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر (12 لغایت 19 اردیبهشت ) برگزار شد

بازدید [ 264 ]