اخبار

قروه؛

مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شد

مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه برگزار شد
مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در این مراسم فرماندار شهرستان قروه با تبریک این روز مبارک و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این حماسه تاریخی گفت : دشمن به خیال خام خود به دنبال این بود که ظرف چند روز با حمله به ایران اسلامی تهران را فتح کند و علی رغم وجود یک رئیس جمهور خائن در کشور همچون بنی صدر ،  و با وجود استراتژی مضحکی که او ایجاد کرده بود، جوانان و ملت ایران اسلامی آنچنان طی 34 روز مقاومت و حماسه به نمایش گذاشتند و با کمترین امکانات نظامی و با سلاح های انفرادی در مقابل چندین لشگر تا بن دندان مسلح ایستادیم .

موحد امان اللهی افزود : دشمن در بلوک شرق و غرب در حمایت از رژيم بعث عراق تمام نیروی خود را قرار داده بود تا مانع از شکل گیری انقلاب اسلامی باشد .

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه طی سخنانی گفت: عملیات بیت المقدس هیچگاه از ذهن ملت ایران اسلامی پاک نخواهد شد ، عملیاتی که با رمز مبارک یا علی بن ابی طالب علیه السلام باعث شد دشمنان ایران زمین از مرزهای کشور خارج شوند و عزم و اراده نیروهای بسیجی وحدت بین ارتش و سپاه بود که این افتخار را رقم زد.

سرهنگ محمد رضا مؤمنی افزود : دشمنان ما هیچوقت باور نمی‌کردند که رزمندگان اسلام به این پیروزی دست پیدا کنند و در این نابوری دشمن ، رزمندگان ما توانستند که بر جنود شیطانی غلبه پیدا کنند و امروز یاد این عزیزان را گرامی می داریم.

در ادامه این مراسم مسئولین با حضور در گلزار شهدای شهر قروه به مقام شامخ شهدای گلگون کفن ادای احترام کردند و یاد شهدای شهرستان قروه که در عملیات بیت المقدس حاضر بودند را گرامی داشتند .

 

مراسم گرامیداشت سالروز زاد سازی خرمشهر برگزار شد

بازدید [ 494 ]