اخبار

همزمان با سراسر کشور؛

مراسم گرامیداشت حماسه 9دی در قروه برگزار شد

همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت حماسه 9دی با اجتماع عظیم مردم بصیر و انقلابی قروه با عنوان «میثاق امت با ولایت» برگزار شد.
مراسم گرامیداشت حماسه 9دی در قروه برگزار شد

همزمان با گرامیداشت سالروز حماسه عظیم ۹ دی و سالروز حضور عظیم و میلیونی مردم ایران در حمایت از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب در ۹ دی سال ۱۳۸۸، اجتماع عظیم مردم ولایتمدار و با بصیرت قروه در سالن ورزشی 9 دی سپاه برگزار شد .

در مراسم گرامیداشت حماسه تاریخی و به یاد ماندنی 9 دی که اوج شکوه، بصیرت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی برای اثبات وفاداری و مجاهدت در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم است، مسئولین استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، نهادهای دولتی، بسیجیان، فرهنگیان، دانش‌آموزان و سایر اقشار حضور داشتند.

مردم مؤمن قروه با حضور یکپارچه وعظیم در «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» و روز ملی مقابله با خط تردید و فتنه، با اعلام وفاداری به ولایت بار دیگر با رهبری، امام و آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند و برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزودند.

در این مراسم باشکوه که با شعار 40 سال ولایتمداری ملت ایران برگزار شد، مردم با حضور آگاهانه و حماسی خود، هوشیاری و آگاهی خود را به استکبار و دشمنان جمهوری اسلامی ایران به اثبات رساندند و اعلام کردند که  تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان‌ها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی خواهند بود.

مردم بیدار، مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان قروه در این مراسم با سر دادن شعارهای انقلابی و ارزشی در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه نشان دادند که تا پای جان برای حفظ آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و واعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد و توطئه‌های انها را نقش بر آب خواهند کرد.

سخنران ویژه این مراسم نیز حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر ظهیری از اساتید و خطیبان حوزه علمیه قم بودند .

مراسم گرامیداشت حماسه 9دی

بازدید [ 430 ]