اخبار

همزمان با هفته پدافند غیر عامل اجرا شد ؛

مانور قطع ارتباط مخابراتی در مرکز مخابرات قروه برگزار شد

مانور قطع ارتباط مخابراتی در مرکز مخابرات قروه  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، این مانور به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور حسین الماسی سرپرست فرمانداری شهرستان قروه، دکتر آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان و جمعی از اعضای ستاد پدافند غیر عامل شهرستان قروه در مرکز مخابرات شهرستان قروه برگزار شد .

اردشیر ملکی رئیس مخابرات شهرستان قروه با تشریح مراحل مانور، گفت : در این مانور برق شهری مرکز مخابراتی قطع شد و سیستم‌های ارتباطی با سیستم‌های جایگزین از جمله باطری و دیزل ژنراتور ها به صورت اتوماتیک وارد مدار شدند که در حد فاصل این زمان مردم از پایداری ارتباط مخابراتی بهره مند بودند و در چنین مواقعی متوجه قطعی نخواهند شد و ارتباطات آنها بدون وقفه ادامه خواهد داشت .

مدیر مخابرات منطقه کردستان که به صورت ویدئو کنفرانسی در مرکز استان با قروه ارتباط برقرار شده بود گفت : تقویت توان فنی و استفاده به موقع از ظرفیتهای مخابراتی هدف راهبردی و اصلی مانور پدافند غیر عامل در شرکت مخابرات است .

دکتر آزاد حکمت با اشاره به مانور برگزار شده به صورت استانی که ظهر امروز برگزار شد، افزود : در حین انجام این مانور سامانه های نصب شده لینکهای جایگزین وارد عمل می شوند و ارتباط مشترکین شهرستان‌های مربوطه قطع نخواهد شد.

حکمت با اشاره به ضرورت پایداری ارتباط مخابراتی در مواقع حساس و بحرانی تصریح کرد: مخابرات منطقه کردستان با در نظر گرفتن مسیر‌ های جایگزین برای زمانِ بحران و قطع ارتباط مخابراتی ، ریسک قطعی ارتباط و مشکلات آن را پیش بینی و با برنامه ریزیهای کارشناسی شده در این حوزه راه حل های جبران آن در نظر گرفته شده است .

مانور قطع ارتباط مخابراتی در مرکز مخابرات قروه برگزار شد

بازدید [ 196 ]