اخبار

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان قروه :

فعالیت بیش از 6 هزار نفر در کتابخانه های عمومی

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قروه به ریاست موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه و با حضور مدیر کل نهاد کتابخانه های استان کردستان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
فعالیت بیش از 6 هزار نفر در کتابخانه های عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در ابتدای جلسه جواد عباسی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قروه با ارائه گزارشی از فعالیت های سال 97 گفت : 6818 نفر در کتابخانه های عمومی سطح شهرستان قروه در سال 97 فعالیت داشته اند که شامل 4145 نفر خانم و 2673 نفر آقا می باشند .

عباسی افزود : در حال حاضر این شهرستان دارای ۵ کتابخانه عمومی نهادی و یک کتابخانه عمومی مشارکتی است که برنامه های مختلفی از جمله نشست کتابخانه ای ، نشست مدرسه ای ، نشست شهرستانی ، مسابقات کتابخوانی ، جلسات مطالعاتی ، قصه گویی ، نمایشگاه کتاب ، کلاس های آموزشی و جلسات نقد و بررسی کتاب در این کتابخانه ها برگزار میشود .

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان قروه با تقدیر از ادارات و نهاد هایی که با نهاد کتابخانه های عمومی  همکاری و تعامل داشته اند گفت : شهرداری ها به ویژه شهرداری قروه در زمینه مباحث فرهنگی به ویژه حمایت از کتابخانه ها عملکرد خوبی داشته است .

در این مراسم مدیر کل نهاد  کتابخانه های استان کردستان از تلاش های فرماندار شهرستان قروه و توجه ایشان به مسئله کتاب و کتابخوانی و اجرای برنامه معرفی کتاب توسط رؤسای ادارات در شورای اداری شهرستان قروه تقدیر کرد .  

 

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قروه 28.2.98

بازدید [ 254 ]