اخبار

در پی حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان؛

فرماندار قروه طی پیامی این جنایت را محکوم کرد

موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه با ابراز تأسف و انزجار عمیق از حادثه تروریستی امشب (چهارشنبه) در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از سربازان مدافع میهن اسلامی شده است، پیام تسلیتی صادر کرد و با خانواده های داغدیده این حادثه ابراز همدردی نمود .
فرماندار قروه طی پیامی این جنایت را محکوم کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، متن پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

دشمن ، که با حضور حماسی ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی و نمایش عظمت و اقتدار انقلاب شکوهمند اسلامی در راهپیمائی 22 بهمن  شکست خود را به چشم دید ، بار دیگر با اقدامی ناجوانمردانه و کوردلانه تعدادی از هموطنان شرافتمند ایران اسلامی را به شهادت رساند و تعدادی نیز در این حادثه مجروح شدند ، که این اقدامات نشانه ضعف معاندین نظام اسلامی و دشمنان آن است .

 

حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام جمهوری اسلامی ایران را نمایان ساخت و بدون شک اینگونه اعمال تروریستی کثیف و ناجوانمردانه خللی در عزم، اراده و ایستادگی مردم غیور و ولایت مدار سیستان و بلوچستان و ملت بزرگ ایران ایجاد نخواهد کرد.

 

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی ، شهادت تعدادی از هموطنان را  به پیشگاه مقدس امام زمان (عج)  ، مقام معظم رهبری ، خانواده های معظم شهدا این حادثه ، مردم غیور و ولایت مدار سیستان و بلوچستان و ملت بزرگ ایران ،  تسلیت عرض نموده و برای مجروحین صحت و سلامتی از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

موحد امان اللهی

فرماندار شهرستان قروه

 

در حمله انتحاری تروریستی که امشب در محور خاش - زاهدان رخ داد، اتوبوس حامل کارکنان سپاه دچار حادثه شد و تعدادی از پرسنل سپاه در آن به شهادت رسیدند.

 

برخی منابع خبری تعداد سرنشینان اتوبوس را 40 نفر اعلام کردند، اما هنوز آمار دقیقی از تعداد شهدا و مجروحان اعلام نشده است.

بازدید [ 373 ]
برچسب ها