اخبار

در پیامی ؛

فرماندار شهرستان قروه هفته تعاون را تبریک گفت.

«حسین الماسی» فرماندار شهرستان قروه در پیامی فرا رسیدن «هفته تعاون» را به یکایک زحمتکشان و خدمتگزاران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
فرماندار شهرستان قروه هفته تعاون را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، متن پیام صادره فرماندار شهرستان قروه به شرح زیر می باشد :

 

 

باسمه تعالی

🔸همواره در دین مبین اسلام  بر اتحاد و همکاری و تعاون در انجام کارها به مصداق آیه شریفه «تعاوَنوُا عَلَی البِرِّ وَ التَّقْوی» تاکید فراوان گردیده است و با گسترش فرهنگ تعاون، وحدت و همدلی‏ در جامعه حاکم و ابتکارها و نوآوری‏ ها شکوفا می‏ شود.

🔸اهمیت تعاون در ایران اسلامی علاوه بر اینکه مبنا و ریشه اسلامی دارد، یادآور ارزش های مبتنی بر همبستگی، مشارکت، اتحاد و مسئولیت پذیری اجتماعی است و بزرگداشت هفته ملی تعاون و جایگاه این بخش به عنوان یکی از ارکان نظام اقتصادی ایران،  فرصتی ارزشمند برای ارائه توانمندی ها، ظرفیت ها و مطالبات این حوزه  است .

🔸اینجانب، هفته تعاون را به تمامی دست اندرکاران و متولیان خانواده بزرگ تعاون شهرستان قروه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای فعالان این عرصه، توفیق روز افزون را مسئلت دارم.

🔸امیدوارم با توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، زمینه بالندگی بیش از پیش شهرستان فراهم شود و روزی برسد که فرهنگ تعاون نگری در تمام آحاد جامعه نهادینه و با کار و خرد جمعی، زمینه توسعه همه جانبه کشور و این شهرستان فراهم گردد.«حسین الماسی»
-فرماندار شهرستان قروه-


بازدید [ 55 ]
برچسب ها