اخبار

در پیامی ؛

فرماندار شهرستان قروه فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت

«حسین الماسی» فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی فرارسیدن 16 آذر روز «دانشجو» را به تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بویژه دانشجویان و جامعه علمی و دانشگاهی شهرستان قروه تبریک گفت.
فرماندار شهرستان قروه فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت

 🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، متن پیام صادره فرماندار شهرستان قروه به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

🔹در طول تاریخ ،دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته سعی در پیشبرد اهداف کشور داشته اند و هر گاه مانعی در این راه وجود داشته  نقش موثری در آغاز حرکتهای مردمی ایفا نموده اند .

 

🔹امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما وام دار خون های پاک ریخته شده در پی کودتای ننگین آمریکایی و نیز فداکاری جوانانی  هستند که برای به ثمر رسیدن انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران و استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدت و ایثار نموده  و از همه هستی خود گذشتند.

 

🔹 16 آذر روز  گرامیداشت یاد و خاطره شهیدانی است که برای استقلال، آزادی و استقرار نظام مبتنی براراده و خواست مردم شریف و سرافراز ایران اسلامی ، جان شیرین خویش را فدا کردند.

 

🔹لذا اینجانب ضمن گرامیداشت حماسۀ 16 آذر و یاد و خاطره شهداء دانشجو ،  این روز را به تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بویژه دانشجویان و جامعه علمی و دانشگاهی شهرستان قروه تبریک عرض نموده ، از خداوند سبحان می خواهم در سایه عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بتوانیم راه  بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) وشهدای گرانقدر انقلاب  را تداوم بخشیده و در مسیر خدمتگزاری صادقانه به ملت فهیم و آزاده  ایران اسلامی  بیش از پیش کوشا باشیم.

 

«حسین الماسی»

-فرماندار شهرستان قروه-

بازدید [ 104 ]
برچسب ها