اخبار

در راستای بازدید از روستاها؛

فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای (قوچاق ) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

فرماندار شهرستان قروه و جمعی از مدیران ادارات با حضور در روستای (قوچاق ) از توابع بخش دلبران ، با مردم این روستا دیدار کردند .
فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای (قوچاق ) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، موحد امان اللهی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه ، با حضور در مدرسه ابتدایی شهید همدانی (قوچاق ) از وضعیت این مدرسه بازدید نمود و با معلمان و دانش آموزان این مدرسه دیدار کرد .

فرماندار شهرستان قروه همچنین با حضور در منزل خانواده تحت حمایت سازمان بهزیستی ، ساکن روستای (قوچاق) از این خانواده دلجویی کرد و از نماینده این نهاد حمایتی خواست که مشکلات این خانواده را پیگیری کنند .

وی از محل اجرای پروژه خانه بهداشت روستای قوچاق بازدید کرد و ضمن تماس تلفنی با ریاست شبکه بهداشت و درمان استان کردستان خواست که روند ساخت این واحد بهداشتی سرعت گرفته و نسبت به تجهیز به موقع آن اقدامات لازم صورت گیرد .

فرماندار شهرستان قروه  از محل احداث خانه روستایی در طرح مقاوم سازی بنیاد مسکن در روستای قوچاق نیز بازدید کرد و بر لزوم توجه به مقاوم سازی و نوسازی بافت های فرسوده روستایی تأکید کرد .

امان اللهی از قنات داخل روستای قوچاق بازدید کرد و دستور داد که بخشداری و دهیاری برای بهسازی این قنات اقدام نمایند و در غیر اینصورت مبلغ مصوب برای بهسازی این قنات که توسط اداره جهاد کشاورزی در نظر گرفته شده است در محل دیگری هزینه خواهد شد .

موحد امان اللهی همچنین از مسجد روستای قوچاق نیز بازدید کرد و طی تماس تلفنی با رئیس اداره اوقاف شهرستان خواست که مبلغی برای نوسازی و تعمیرات مسجد اختصاص یابد .

روستای (قوچاق ) از توابع بخش دلبران

بازدید [ 465 ]