اخبار

در راستای بازدید از روستاها؛

فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای ( قزلجه کند) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

فرماندار شهرستان قروه و جمعی از مدیران ادارات با حضور در روستای ( قزلجه کند) از توابع بخش دلبران ، با مردم این روستا دیدار کردند .
فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای ( قزلجه کند) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در ابتدا موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه با حضور در گلزار شهدای روستای قزلجه کند به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد .

 

 

فرماندار شهرستان قروه به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش ، با حضور در مدرسه روستا از وضعیت مدرسه بازدید نمود .

 

 

موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه از حسینیه در حال احداث روستای (قزلجه کند) بازدید کرد و قرار شد در خصوص تأمین هزینه مورد نیاز برای اتمام آن با رئیس اداره اوقاف شهرستان این مورد را مطرح شود .

در ادامه فرماندار قروه  با اهالی روستا و دهیار و همچنین اعضای شورای اسلامی روستا دیدار کرد و اعضای شورا مشکلات روستا را بیان کردند .

یکی از مشکلات مطرح شده مشکل آبرسانی روستا بود که به دلیل مشکل وجود آرسنیک و املاح مضر به وسیله تانکر آبرسانی به این روستا اناجم می شود که در این خصوص فرهاد باقری رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی عنوان کرد که در صورت تکمیل و حفر چاه شماره 3 مجتمع مظفر آباد و اصلاح و بهسازی لوله های آبرسانی ، این مشکل رفع خواهد شد که نیاز به اعتبار و زمان دارد .

دیگر مشکل روستا وجود نوسان در شبکه برق بود که فرهاد میمنت آبادی رئیس اداره برق قروه گفت با افزوده شدن پست جدید برق به مدار ، این مشکل حل خواهد شد که این پروژه حدود 30 درصد پیشرفت داشته است .

مشکل دیگری که عنوان شد تخریب منابع طبیعی توسط معادن پوکه فعال در منطقه بود که فرماندار قروه دستور داد که بخشداری پیگیری کرده و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و سازمان حفاظت از محیط زیست  بررسی های لازم را انجام و در این خصوص گزارشی را ارئه نمایند .

 

 

 

موحد امان اللهی همچنین با حضور در منزل یکی از مددجویان تحت حمایت سازمان  بهزیستی از این خانواده  دلجویی کرد و به نماینده این نهاد حمایتی دستور پیگیری مشکلات این خانواده را داد .

 

فرماندار شهرستان قروه با خانواده معظم 2 شهید والامقام روستای (قزلجه کند ) از توابع بخش دلبران دیدار کرد .

خانواده شهید گرانقدر مهراب عبدی که در بمباران هوایی شهر بانه در سال 1365 به شهادت رسید.

 

 

خانواده شهید گرانقدر مهراب عبدی که در درگیری پاسگاه دَری مریوان به شهادت رسید .

 

 


روستای ( قزلجه کند) از توابع بخش دلبران

بازدید [ 550 ]
برچسب ها