اخبار

در راستای بازدید از روستاها؛

فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای ( طوغان) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

فرماندار شهرستان قروه و جمعی از مدیران ادارات با حضور در روستای ( طوغان) از توابع بخش دلبران ، با مردم این روستا دیدار کردند .
فرماندار شهرستان قروه با مردم روستای ( طوغان) از توابع بخش دلبران دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، در ابتدا موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه با حضور در گلزار شهدای روستای (طوغان )  به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد .

 

 

فرماندار شهرستان قروه به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش ، با حضور در مدرسه روستا از وضعیت مدرسه بازدید نمود .

در این بازدید مدیر آموزگار مدرسه تقاضای برگزاری کلاس های فوق برنامه کمک درسی در این مدرسه را مطرح کرد که جعفر عبدالملکی مدیر آموزش و پرورش قروه گفت این کلاس ها در راستای تدریس دورس کاربردی و هدایت تحصیلی از بهار سال 98 دایر خواهد شد .

مشکل دیگری که در مدرسه وجود داشت مشکل فنی موتورخانه بود که با دستور فرماندار این مشکل توسط مدیریت آموزش و پرورش بررسی و برای رفع آن اقدام خواهد شد .

همچنین قرار شد که در فرصت مناسب نسبت به تخریب کامل 2 ساختمان (مدرسه ) متروکه در روستای طوغان ، اقدام شود .

 

 

موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه از چاه آب در حال احداث روستای (طوغان ) بازدید کرد این چاه زیرمجموعه مجتمع آبرسانی مظفر آباد است که با راه اندازی آن مشکل آبرسانی و کاهش فشار آب در روستاهای تحت پوشش مجتمع رفع خواهد شد .

 

در ادامه فرماندار قروه  با اهالی روستا و دهیار و همچنین اعضای شورای اسلامی روستا دیدار کرد و اعضای شورا مشکلات روستا را بیان کردند .

یکی از مشکلات مطرح شده مشکل تخریب جاده روستا بود  که تخریب بعضی از قسمت های جاده به 90 درصد نیز میرسدبه ویژه سه راهی طوغان مالوجه باباگرگر که نیازمند نوسازی است .

همچنین درخواست اهالی روستا این بود که پل همجوار سه راهی باباگرگر تخریب و به صورت استاندارد بازسازی شود .

 

 

موحد امان اللهی همچنین با حضور در منزل یکی از مددجویان تحت حمایت سازمان  بهزیستی از این خانواده  دلجویی کرد و به نماینده این نهاد حمایتی دستور پیگیری مشکلات این خانواده را داد .

 

فرماندار شهرستان قروه با خانواده معظم 5 شهید والامقام روستای (طوغان ) از توابع بخش دلبران دیدار کرد .

 

 

خانواده شهید گرانقدر  کاکعلی رضایی از شهدای سرافراز حادثه (روستای دِگِن)

 

 

خانواده شهید گرانقدر شهید علی رضایی از شهدای سپاه پاسداران

 

 

خانواده معظم شهیدان اسماعیل معظمی (پدر) و شهید 3 ساله مصطفی معظمی که در جاده مریوان در روستای کانی چناران توسط عوامل خود فروخته ترور شدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

 

 

خانواده معظم بسیجی شهید حسن رضایی که در پایگاه سرپیر مریوان و در درگیری با ضد انقلاب به شهادت رسیدند .

روستای ( طوغان) از توابع بخش دلبران

بازدید [ 418 ]
برچسب ها