اخبار

فرماندار شهرستان قروه :

غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست .

فرماندار قروه با بیان اینکه قانون معلولان قابلیت اجرا داشته و غفلت در آن پذیرفته نیست، مهم ترین توانمندی برای هر فرد را در قدرت اراده دانست.
غفلت در اجرای قانون معلولان پذیرفته نیست .
موحد امان اللهی شامگاه سه شنبه در دومین همایش شوراهای توانبخشی شهرستان قروه مهم ترین توانمندی برای هر فردی را قدرت اراده دانست و اظهار داشت: آنچه توانمندی و توانایی را برای انسان تعریف می کند مربوط به جسم و مسایل جسمی نیست بلکه اراده فرد را شامل می شود.

به گفته وی امروزه کسی که اراده ندارد، سلامتی هم نخواهد داشت و در واقع خداوند در مقابل چیزی که از فردی می گیرد آن چنان اراده و فکری به او می دهد که بسیار ارزشمند است.

امان اللهی در ادامه با اشاره به قانون حمایت از حقوق معلولان، افزود: همه ما تابع قانون هستیم و به عنوان مجری قانون خود را مکلف به اجرا می دانیم و اگر کمی و کاستی وجود داشته باید مطابق قانون رفع شود.

وی با تأکید بر اینکه ملاحظات معلولان باید دیده شود و هیچ گونه غفلتی در اجرای قانون پذیرفته نیست، تصریح کرد: لازم است در ابتدای امر و اجرای هر گونه پروژه ای مسایل مرتبط به نبود استانداردهای مناسب سازی برای افراد معلول لحاظ گردد و از هرگونه هدررفت هزینه جلوگیری شود.

امان اللهی با اشاره به اعتراض معلوان نسبت به بهسازی پارک شهید بهشتی قروه که استانداردهای مناسب سازی در آن لحاظ نشده، گفت: این پروژه پس از اعتراض های صورت گرفته تا زمان رفع نواقص از مرحله راه اندازی خارج شد.

بازدید [ 604 ]
برچسب ها