اخبار

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر رقم خورد؛

طرح مکانیزاسیون کشاورزی شرکت تعاونی بیتا در شهر دزج افتتاح شد

در ایام الله دهه مبارک فجر طرح مکانیزاسیون کشاورزی در شهر دزج به بهره برداری رسید.
طرح مکانیزاسیون کشاورزی شرکت تعاونی بیتا در شهر دزج افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ،موحد امان اللهی فرماندار شهرستان قروه ایجاد بستر های مناسب در بخش اشتغال به ویژه در روستاها را مهم عنوان کرد .

کوروش شعبانی رییس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی نیز در مراسم بهره برداری از پروزه مکانیزاسیون کشاورزی شهردزج اظهار داشت پروژه ای که در خدمت شما هستیم یکی از نمونه طرح هایی است که از محل طرح های پایدار روستایی به حساب امده است.

وی افزود: در سال جاری 199 طرح در شهرستان قروه با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان  به بهره برداری رسید و ما مقام دوم استان در این زمینه را در اختیار داریم و بیش از 150 درصد پیشرفت در پرداخت تسهیلات داشته ایم.

شعبانی ادامه داد: خوشبختانه 100 درصد این طرح ها به بهره برداری رسیده اند و در هیچ کدام از آنها انحراف نداشته ایم .

وی با اشاره به طرح فراگیر نیز گفت: در این بخش نیز یک سوم اعتبارات استانی را جذب کرده ایم و در بخش مشاغل خانگی نیز مقام اول را در سطح استان در اختیار داریم

شعبانی ادامه داد: این پروزه نیز 500 میلیون تومان اعتبار دارد که 362 میلیون آن از محل اعتبارات پایدار روستایی و باقیمانده ان نیز آورده صاحبان طرح بوده است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه منطقه ما منطقه ای کشاورزی است این طرح ها طرح های مناسبی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند چرا که بیش از 60 درصد اشتغال ما در شهرستان در حوزه کشاورزی است و این می طلبد که بیشترین توجه را به ان داشته باشیم.

طرح مکانیزاسیون کشاورزی در شهر دزج

بازدید [ 309 ]