اخبار

فرماندار قروه:

شوراها در عمران و آبادانی از نفوذ مردم استفاده کنند

فرماندار قروه در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر گفت: با توجه به اینکه شوراها نفوذی در بین مردم دارند از آنها برای عمران و آبادانی شهر استفاده کنند چون برای پیشرفت و توسعه یک منطقه حضور مردم یک اصل است.
شوراها در عمران و آبادانی از نفوذ مردم استفاده کنند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، موحد امان اللهی در دیدار با اعضای شورای شهر در فرمانداری قروه اظهار کرد: تمام دغدغه، فکر و برنامه ام برای پیشرفت و توسعه شهرستان است و از نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای علمی، کارشناسی و تجربیات صاحب نظران در مدیریت شهری برای تحقق این هدف استفاده می کنم.

وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی یک نهاد مدنی است برگرفته از اصول مترقی قانون اساسی کشور است، افزود: با مشارکت و همفکری اعضای شورا و شهرداری برای بهبود کیفیت خدمات به شهروندان باید استفاده کرد.

امان اللهی با اشاره به حمایت از بخش خصوصی به منظور ایجاد اشتغال در شهرستان یادآور شد: هر سرمایه گذار با نیت سرمایه گذاری به شهرستان بیاید که اشتغال ایجاد کند از آن حمایت می کنیم.

شهردار قروه نیز در این دیدار گفت: پروژه پل ارتباطی بین شهرک دانش و بلوار معلم با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد با هزینه 20 میلیارد ریال از منابع داخلی و هشت درصد از منابع استانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

حسین پروندی با اشاره به اهمیت این پروژه افزود: با بهره برداری از این پروژه یک هزار و 200 قطعه زمین در شهرک دانش از انزوا در می آید و به شهر متصل می شود.

به گفته وی، سال گذشته بودجه شهرداری قروه 185 میلیارد ریال بود که 100 درصد محقق شد و در سال جاری 245 میلیارد ریال با رشد 20 درصد بعنوان بودجه این شهر مصوب شده است.

پروندی عمده ترین منابع درآمدی شهرداری قروه را ارزش افزوده، عوارض صدور پروانه، رای کمیسسیون ماده 100 و املاک پایدار مانند جایگاه های سی ان جی اعلام کرد.

شهرداری قروه یک شهرداری درجه 8 است و در سال 1330 تاسیس شد و تاکنون 45 شهردار و سرپرست شهرداری داشته است.

9 اردیبهشت در تقویم ایران اسلامی به نام شوراها نامگذاری شده است

بازدید [ 697 ]
برچسب ها