اخبار

فرماندار شهرستان قروه:

شهدا هدایت گر انسان در بحران های اعتقادی هستند

فرماندار قروه توجه به عمق و محتوای اقتدار کسب شده توسط شهدا را مهم دانست و گفت: شهیدان هدایت گر انسان در حل بحران های اعتقادی و مذهبی هستند.
شهدا هدایت گر انسان در بحران های اعتقادی هستند

پرویز کولانی در نشست تشکیل ستاد کنگره شهرستانی ۵ هزا و ۴۰۰ شهید کردستان در شهرستان قروه اظهار داشت: برای رسیدن به سرمنزل مقصود یاد و خاطره شهدا می تواند روشن گر مسیر باشد.
وی با بیان اینکه فراموش کردن شهدا گناه نابخشودنی است، افزود: ریشه امنیت امروز به پشتوانه خون شهدا بوده و وظیفه همگی ما در گرامیداشت یاد آنان و پاسداری از مسیرشان است.
به گفته کولانی بسیاری از آسیب های جامعه به دلیل ضعف در بنیان های دینی و اعتقادی است لذا برای بهبود وضعیت باید از شهدا که مظهر ایمانند کمک گرفت و برای تقویت آن ها کار کرد.
وی رنده نگهداشتن یاد شهدا را جدا از یادواره و برنامه های کلیشه ای دانست و بر توجه کردن به عمق و محتوای ارزش و اقتداری که شهدا برای نظام به دست آورده اند تأکید کرد.
کولانی با اشاره به اینکه اگر شهدا را یاد نکنیم خسارت جبران ناپذیری را باید متحمل شویم، تصریح کرد: هر کدام از شهدا چراغ و شمعی هستند که هدایت گر انسان در تاریکی اند و اگر روشنی شهدا نباشد در مسیر پر پیچ و خم دنیا گم خواهیم شد.

 بازدید [ 396 ]
برچسب ها