اخبار

رئیس اداره (صمت) شهرستان قروه عنوان کرد :

شناسایی ۲۹۶ مورد تخلف و تشکیل پرونده تخلف صنفی از ابتدای سال تا کنون

جلسه کارگروه ماده ۷ آیین نامه اجرایی نحوه رسیدگی به جرایم اخلال گران در نظام اقتصادی در فرمانداری قروه برگزار شد.
شناسایی ۲۹۶ مورد تخلف و تشکیل پرونده تخلف صنفی از ابتدای سال تا کنون

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قروه از تشکیل ۲۹۶ فقره پرونده تخلف صنفی در حوزه های مختلف در ۱۰ ماهه نخست سال جاری به ارزش بیش از ۱۴۰ میلیون تومان خبر داد.

علی منتشلو گفت: ۲۹۶ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ۱۴۱ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۶۵۶ تومان از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه در بازدید از ۶ هزار و ۶۶ مورد بازرسی واحدهای صنفی تشکیل شده است .  

وی به تعداد ۱۲۹ مورد بازرسی و تشکیل ۳۹ فقره پرونده کالاهای قاچاق به ارزش ۶ میلیون و ۲۲ هزار و ۳۲۰ تومان تا پایان دی ماه سال جاری اشاره کرد.

منتشلو به آمار شکایات مردمی در ۱۰ ماهه سال جاری پرداخت و افزود: از گزارش های رسیده به ستاد خبری تعداد ۴۰۲ مورد به صورت تلفنی و ۹۲ مورد کتبی بوده که با بررسی های انجام شده ۱۰۶ واحد متخلف شناسایی و تشکیل پرونده گردیده است.

وی همچنین تعداد ۲۸۵ مورد را غیر متخلف دانست و از ۱۲ مورد در حال رسیدگی در کنار ۹۱ فقره که منجر به رضایت شاکی شده است، گفت.

فرماندار قروه به مشکل رانندگان خودروهای سنگین برای تهیه لاستیک تعاونی اشاره کرد و گفت : در صورت وجود نمایندگی در شهرستان باید از مراجعه رانندگان به شهرهای دیگر ممانعت کرد .

موحد امان اللهی همچنین با انتقاد از بازرسی های صورت گرفته از داروخانه ها و مراکز بهداشت و مطب پزشکان ، افزود : حتی یک پرونده در خصوص تخلفات داروخانه های سطح شهر و تخلفات پزشکی تشکیل نشده است که نشان از ضعف در نظارت دستگاه های متولی است .

امان اللهی اظهار داشت : شهر قروه به عنوان مبدأ ورودی استان است اما واحد قرنطینه دادم در این شهرستان وجود ندارد و حود این امر مشکلات  جدی را به وجود می آورد و باید با دقت بیشتری بر محموله های دامی و خوراکی نظارت داشت .

کارگروه ماده ۷

بازدید [ 291 ]
برچسب ها