اخبار

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان قروه نواخته شد

در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با آغازین روز تحصیلی در هفته ، زنگ انقلاب در مدارس شهرستان قروه نواخته شد .
زنگ انقلاب در مدارس شهرستان قروه نواخته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه ، با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی زنگ انقلاب در مدرسه شهید علی حیدری شهرستان قروه به صدا درآمد.

موحد امان اللهی ، فرماندار قروه در سخنانی به مقایسه وضعیت آموزش و پرورش در 4 دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی با دوران سلطنت ستمشاهی پرداخت و گفت: امروز ما شاهد پیشرفت های گسترده ای در بخش های نانوتکنولوژی ، صنعت هسته ای، صنعت موشکی، سلول های بنیادی و دیگر عرصه های علمی هستیم.

وی با بیان اینکه در دوران ستمشاهی توجهی به علم و دانش نبود افزود: دانش اموزان بخصوص در مناطق محروم و دور افتاده از کمترین حقوقی در دوران ستمشاهی برخوردار نبودند.

وی به حق مردم در تعیین سرنوشت خود در طول 4 دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی اشاره نمود و بیان داشت: امروز ما می توانیم آزادانه رییس جمهور، نماینده و دیگر مسئولین خود را تایید و انتخاب کنیم و به آنان رای دهیم حال انکه تا پیش از این چنین نبود.

وی شاه را خدمتکار آمریکا و ایادی استکباری دانست و ادامه داد: شاه هیچ اختیاری در برابر آمریکا و هم پیمانانش نداشت و ما در کشور خود نمی توانستیم در برابر آمریکایی ها سخنی بر زبان بیاوریم.

در بخش پایانی این مراسم مسئولین از نمایشگاه دستاوردهای دانش اموزان بازدید به عمل آوردند.

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان قروه

بازدید [ 323 ]