اخبار

فرماندار قروه در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران:

روستاهای هدف گردشگری دارای زیرساخت های لازم نیستند

فرماندار قروه گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری شهرستان، روستاهای هدف گردشگری دارای زیر ساخت های لازم نیستند.
روستاهای هدف گردشگری دارای زیرساخت های لازم نیستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، پرویز کولانی با بیان اینکه در شهرستان قروه ظرفیت های خوبی به ویژه در بخش گردشگری برای سرمایه گذاری وجود دارد ادامه داد:تا زمانی که زیر ساخت ها در یک منطقه فراهم نباشد سرمایه گذاری معنا پیدا نمی کند.

به گفته وی توسعه صنعت توریسم روستایی یکی از مولفه هایی است که می تواند روستاییان را در روستا ماندگار کرده و درآمد مناسبی نصیب آنها کند و با حضور گردشگران در روستاها، اقتصاد روستایی رونق یافته و مهمتر از همه زمینه اشتغال برای روستائیان فراهم می شود.

کولانی ادامه داد: در روستاهای هدف گردشگری باید امکانات رفاهی و خدماتی لازم برای اقامت گردشگران و ارائه خدمات به آنها ایجاد شود.

وی با بیان اینکه جذب سرمایه گذار برای توسعه منطقه یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید است گفت:دولت به تنهایی نمی تواند اقدام به احداث کارخانه های بزرگ و ایجاد اشتغالزایی در سطح گسترده کند و نیازمند پشتیبانی بخش خصوصی وجود دارد.
به گفته فرماندار قروه بخش خصوصی نیازمند کمک، تکریم و حمایت است و سرمایه گذاران باید هر مشکلی در شهرستان در زمینه سرمایه گذاری وجود دارد به ما منعکس کنند و این ارتباط را قطع نکنند.

وی با اشاره به اینکه با مدیریت درست می توان استعدادها و ظرفیت های شهرستان را شناسایی کرد، اظهار کرد: زمانی می توان از توسعه بهره برد که استعدادهای شهرستان را معرفی کرد.

بازدید [ 2651 ]